Cena za m2 terenu budowlanego wynosi 13,50 zł/m2

Cena:
5 200 000 zł
Telefon:
603688444
Rodzaj:
Sprzedaż
Lokalizacja:
Wrocław

Na sprzedaż teren z dwoma jeziorami o powierzchni 110.000 m2, na którym mogą powstać obiekty jednorodzinne, wielorodzinne, sportowe, usługowe i rekreacyjne takie jak hotele, dom seniora, restauracje, lokale biurowe.
Teren znajduje się koło Trzebnicy 27 km od Wrocławia, w kierunku Poznania.
Pod koniec 2017 roku powstanie tam droga ekspresowa S5. Wrocław -Trzebnica, która skróci czas dojazdu do około 20 min.

Ideą projektu jest stworzenie swoistej enklawy dla osób, które są aktywne zawodowo, a jednocześnie pragną mieszkać oraz pracować z dala od zgiełku miasta. To projekt, który łączy w sobie wszystkie elementy miejskiego życia, takie jak biura, usługi, powierzchnie komercyjne, gastronomia, dom seniora i hotel, jak również obiekty sportowe takie jak pole golfowe i klub jeździecki oraz agroturystyka. W tej koncepcji istotną rolę odgrywają oczywiście domy i budynki wielorodzinne harmonijnie wpisujące się w otoczenie.

Wyjątkowość "Dos Lagos" związana jest nie tylko z samą ideą zielonego miasteczka. Nieruchomość składa się z 378 000 m2 natomiast PUM wynosi około 120.000 powierzchni oraz dwóch jezior o powierzchni 11 hektarów. Najbliższe otoczenie to piękne lasy o ponad 300 hektarowej powierzchni z wyjątkowym bogactwem fauny i flory.

Głównym założeniem projektu jest rozłożenie realizacji całej inwestycji na 10 etapów pod konkretną zabudowę.

Na pierwszą fazę projektu składać się będzie teren o powierzchni 28.330 m2 gdzie szacowany PUM wynosi około 14.800 m2. I etap obejmuje zabudowę wielorodzinną (72/144 mieszkania), 108/216 podziemnych garaży, 105/210 miejsc garażowych na poziomie parteru, 16 domów, powierzchnie komercyjne, biura i urzędy.
Ten etap zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ położony jest w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w całej nieruchomości. Widok z okien skierowany będzie bezpośrednio na jezioro. Jest to unikalne rozwiązanie, niezwykle rzadko spotykane.
Lub połowa etapu, czyli chronologicznie:
36/72 mieszkania wielorodzinne – 3/6 budynków – 3 kondygnacje – 12/24 mieszkań.
8 willi. 54 garaży + 3.300 m2 powierzchnie komercyjne i biura.
Teren posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz stadium wykonalności.
Możliwość podpięcia mediów woda, prąd, gaz ( w przypadku gazu czekamy na warunki podłączenia oraz koszty).
Na sprzedaż teren z dwoma jeziorami o powierzchni 110.000 m2, na którym mogą powstać obiekty jednorodzinne, wielorodzinne, sportowe, usługowe i rekreacyjne takie jak hotele, dom seniora, restauracje, lokale biurowe.
Cena za m2 terenu budowlanego wynosi 13,50 zł/m2- 5.100.000 zł

Teren Budowlany, wolny od obciążeń i roszczeń osób trzecich, gotowy do zabudowy.
Jedyne co pozostaje do zrealizowania to projekt i uzyskanie pozwoleń.
Architekci i geodeci są gotowi do rozpoczęcia prac związanych z podziałem oraz wstępnym projektem bazowym.

Dysponujemy kompletną dokumentacją w postaci; studium wykonalności projektu, projektem założeń budżetowych, planem zagospodarowania terenu, projektem poszczególnych etapów, kosztorysem, a także szacowanymi kosztami budowy i szacowanymi zyskami.

W razie zainteresowania powyższą inwestycją z chęcią udzielę szczegółowych informacji.
www.doslagos.pl

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 14
©2017 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne