Notice: Undefined offset: 2 in /home/admin/domains/bazaro.com.pl/public_html/mod_sef_urls/index.php on line 35

Notice: Undefined offset: 2 in /home/admin/domains/bazaro.com.pl/public_html/mod_sef_urls/index.php on line 55

Notice: Undefined offset: 2 in /home/admin/domains/bazaro.com.pl/public_html/mod_sef_urls/index.php on line 56

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/admin/domains/bazaro.com.pl/public_html/config.inc.php on line 273
dla wyjeżdżających za granicę ! Katowice

dla wyjeżdżających za granicę !

Cena:
139 zł
Telefon:
799118191
Lokalizacja:
Katowice

Lato już wkrótce i jak co roku wiele osób zapewne spędzi urlop za granicą. Mając to na uwadze chcielibyśmy przypomnieć jak przydatnym i ważnym jest posiadanie aplikacji FREEDOME np. na tablecie, laptopie czy smartfonie.

Będąc za granicą na pewno będziemy chcieli sprawdzić stan konta, wydatki i stan limitu karty kredytowej, będziemy chcieli wysłać zdjęcia czy pogadać z kim z rodziny. Istnieje zatem spora szansa, że będziemy korzystać z publicznie dostępnych sieci Wi-Fi np. w hotelu, restauracji, pubie. W związku z tym warto pamiętać o kilku rzeczach. Przede wszystkim o tym, że sieci Wi-Fi nie zawsze są zabezpieczone i w związku z tym istnieje ryzyko, że nasze logowanie do banku będą mogły podejrzeć inne osoby. Należy pamiętać i o tym, że nie wszędzie dostępny jest SKYPE i w związku z tym rozmowa z rodziną stanie się niemożliwa.

Można temu zaradzić. Wystarczy zainstalować na urządzeniach aplikację FREEDOME i już bezpiecznie logować się do banku w Polsce, czy też bez przeszkód korzystać ze SKYPE.

Aplikacja FREEDOME pozwoli także oglądać krajową telewizję, słuchać polskich stacji radiowych, czy po prostu korzystać z zasobów internetowych w Polsce. Wykorzystując FREEDOME jesteśmy fizycznie za granicą ale wirtualnie w kraju.

FREEDOME zapewnia również bezpieczeństwo kontaktów biznesowych. Wymiana informacji pomiędzy firmą a pracownikiem zostanie zaszyfrowana. Wiadomość e-mail wysłaną za pomocą ogólnego internetu można porównać do kartki pocztowej którą wszyscy mogą przeczytać. Wiadomość e-mail wysłana za pomocą FREEDOME jest jak list polecony który przeczytać może tylko adresat.

Należy pamiętać również i o tym, że aplikacja FREEDOME chroni urządzenia przed hakerami, szkodliwymi stronami internetowymi, pozwala pozostać anonimowym w sieci. Nawet dostawca internetu nie będzie wiedział gdzie jesteśmy i co robimy w internecie.

Więcej informacji o FREDOME można znaleźć tutaj : http://www.intia.pl/komputery/ Jeżeli zechcą Państwo przetestować aplikację to prosimy o kontakt.

Polecamy Państwu rozważenie skorzystania z wirtualnego nieśmiertelnika czyli serwisu internetowego tamjestem.pl może być pomocny za granicą.

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 200
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne