Fotokryształ 3D jako piękna pamiątka Walentynki!

Cena:
339 zł
Lokalizacja:
Białystok

Fotokryształ 3D to wspaniały sposób na uwiecznienie pięknych wspomnień. Doskonale sprawdzi się jako prezent z okazji: urodzin, rocznicy, Walentynek. Będzie również świetną pamiątką ze ślubu, chrztu bądź I Komunii Świętej.

Fotokryształ 3D powstaje, gdy wewnątrz statuetki ze szkła kryształowego (bezbarwnego i doskonale przejrzystego) wygrawerowana zostanie fotografia wzbogacona o głębię 3D. Całym procesem zajmujemy się my! Wystarczy, że wybierzesz zdjęcie, które chcesz uwiecznić, my dodamy do niego przestrzenność i wygrawerujemy laserem 3D wewnątrz statuetki!

Koszt wykonania fotokryształu 3D zależy od jego formatu oraz ilości osób widocznych na uwiecznianej fotografii. Dla rozmiaru statuetki 12x9x5 (żłobione krawędzie) widocznego na umieszczonych poniżej zdjęciach fotokryształ 3D z jedną osobą kosztuje 339 zł, a z 2 osobami 429 zł.

Jak zamówić fotokryształ 3D?

Przejdź na stronę https://www.krysztaly3d.pl/prezenty/fotokrysztaly_3d, gdzie znajdziesz pełną ofertę naszych fotokryształów uwzględniających różne rozmiary statuetek. Wystarczy, że wybierz odpowiadający Ci wariant, załadujesz zdjęcie do konfiguratora, a my zajmiemy się resztą!

Zazwyczaj na wykonanie fotokryształu 3D potrzebujemy 4-5 dni. Jeśli jednak potrzebujesz go szybciej skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Gotową statuetkę możesz odebrać osobiście lub wyślemy ją do Ciebie pocztą bądź kurierem.

Jeśli masz pytania, to z przyjemnością udzielimy na nie odpowiedzi. Napisz maila na [email protected] lub zadzwoń na tel.: 85 734 13 24

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 565
10 Maj
16:58
11 Cze
15:31

metalowy wieszak stojący

39 zł

Białystok

23 Kwi
08:33

BIAŁA SOSNOWA KOMODA KREDENS WALES

1 799 zł

Białystok

©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne