Bezpłatny serwis
ogłoszeniowy
+ Dodaj ogłoszenie
> > > > Ogłoszenie nr: 33632

HIT TRWAŁE KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW!!!

Keratynowe Trwałe prostowanie włosów!!!
Terapia do włosów Global Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, Global Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.
Na terapii Global Keratin może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie. Natychmiastowy rezultat to miękkość, połysk i wykwintność - i w przeciwieństwie do innych terapii chemicznych i relaksatorów, nadaje się do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie.

Stworzona w USA terapia Global Keratin jest łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Ponadto, uodparnia włosy na warunki pogodowe i rozwiewanie się na wszystkie strony oraz przeciwdziała efektom wilgoci.
Gdy włosy są cudowne, lśniące i łatwe w układaniu, czas konieczny do ich stylizacji jest znacznie zredukowany! Twoje włosy będą zawsze miękkie i gładkie, a oszałamiające rezultaty będą widoczne .
Efekt utrzymuje się do 5 miesiecy w zależności od rodzaju włosów.natychmiast po zastosowaniu. Zabieg wykonywany jest również na przedłużanych włosach.Cena zabiegu uzalezniona jest od długosci włosów ale miesci sie w przedziale od 300-400 zł
kONTAKT 667723726 gg 6568999

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 484   |   

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

 
Twój Email:
Wiadomość:
Kod Weryfikujący:
Wpisz kod wyświetlany powyżej
©2014 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne