IZOLACJE PIANĄ PUR WROCŁAW,TYNKI MASZYNOWE WROCŁAW

Cena:
3 zł
Telefon:
501293521
Lokalizacja:
Wrocław

Witamy serdecznie,
Funkcjonujemy na Polskim rynku od 2006 roku i od tego czasu wypracowaliśmy sobie pozytywny wizerunek wśród naszych klientów tworząc dwie silne wyspecjalizowane marki: OSCAR-BUD IZOLACJE NATRYSKOWE oraz TYNKI MASZYNOWE –zacierane na gładko-pod malowanie.
Obecnie jesteśmy jedną z najprężniej funkcjonujących firm budowlanych na Dolnym Śląsku. Swoją działalność w zakresie budownictwa prowadzimy w ramach rodzinnej spółki.
Specjalizujemy się w natrysku pianki poliuretanowej otwarto i zamknięto komórkowej, przeznaczonej do termo i hydroizolacji poddaszy użytkowych, strychów, konstrukcji szkieletowych, dachów, stropodachów, magazynów, podłóg oraz fundamentów.
Firma OSCAR-BUD na początku istnienia opracowała własną technologię w dziedzinie wykonywania TYNKÓW MASZYNOWYCH pod opatentowaną nazwą OSCAR-BUD TYNKI ZACIERANE NA GŁADKO-POD MALOWANIE zapraszamy na stronę : www.tynkiwroclaw.pl
Dzięki stałej współpracy z najlepszymi dostawcami materiałów budowlanych, własnej technologii i doświadczeniu, jesteśmy w stanie wykonać usługi w najwyższym standardzie spełniając Państwa oczekiwania i nie narażając na dodatkowe koszty.
Usługi oferowane przez naszą firmę są zawsze najwyższej jakości. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel z dużym doświadczeniem, a zakres prac dokładnie i na bieżąco konsultujemy z naszymi Klientami.
W ofercie mamy również: docieplenia elewacji, posadzki z miksokreta, zabudowy ścianek działowych i poddaszy w systemie z płyty GK oraz na siatce zbrojonej STUCANET.
Prace wykonujemy na terenie Wrocławia i okolic do 200km (na życzenie usługi na terenie całej Polski)

Gwarancja: 25 lat
Zapraszamy do obejrzenia naszych prac na żywo!
Kontakt: Tel. 501-293-521
E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]
www.oscar-bud.pl
www.tynkiwroclaw.pl

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 460
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne