KOMPLEKSOWE PRZYGOTOWANIE AUT DO SPRZEDAŻY

Cena:
1 zł
Telefon:
509684859
Lokalizacja:
Gorzów Wielkopolski

Witamy Państwa . Oferujemy Usługę Kompleksowego Przygotowania Aut do Sprzedaży.
Zajmujemy się zarówno autami osobowymi jak i dostawczymi , ciężarowymi , mikrobusami a także innymi nietypowymi.

Obecna sytuacja na rynku aut używanych zmusza sprzedających do oferowania czegoś więcej niż tylko dobrego stanu technicznego. Warto wiedzieć, że o wartości auta w dużej mierze decyduje jego stan wizualny. Fakt ten ma szczególne znaczenie w momencie, gdy sprzedajemy auto stosunkowo młode, gdzie stan techniczny z racji młodego wieku nie różni się od tych z konkurencyjnych ofert.

Czynnikiem decydującym, które auto szybciej się sprzeda jest jego strona wizualna. Oferujemy państwu kompleksowe przygotowanie auta do sprzedaży obejmujące zarówno kosmetykę zewnętrzną, wewnętrzną, komory silnika oraz retusz głębszych zarysowań. Inwestycja w przygotowanie auta do sprzedaży zwraca się nie tylko szybszym znalezieniem kupca, ale niejednokrotnie wzrost wartości auta poddanego procesowi auto detailingu kilkunastokrotnie przewyższa koszt takiej usługi.

Za pomocą indywidualnie dobranych zabiegów kosmetycznych jesteśmy w stanie podnieść wartość sprzedawanego auta. Po oględzinach auta oceniamy jakie zabiegi będą niezbędne aby zdecydowanie przyspieszyć sprzedaż i podnieść wartość pojazdu m.in.:

-Dokładne odkurzanie całego wnętrza pojazdu,
-Kompleksowe pranie, czyszczenie tapicerki samochodowej zarówno tekstylnej jak i skórzanej,
-Czyszczenie wewnętrznych elementów plastikowych i winylowych przy wykorzystaniu specjalnych produktów i narzędzi stworzonych w tym celu,
-Czyszczenie szyb,
-Dokładne umycie całego samochodu aktywną pianą oraz szamponem o neutralnym pH, odświeżenie, nabłyszczenie i zabezpieczenie karoserii specjalną powłoką,
-Woskowanie ręczne "Carnauba"
-Naniesienie na opony, elementy gumowe i plastikowe dressingu poprawiającego wygląd i zabezpieczającego przed zanieczyszczeniami,
-Ozonowanie wnętrza w celu usunięcia niepożądanych zapachów, w tym zapachu papierosów oraz zwierząt.
-Mycie komory silnika
-Doczyszczanie felg aluminiowych,kołpaków i elementów chromowanych.
-Oferujemy Profesjonalną Sesję Zdjęciową oraz możliwość niezwłocznego wystawienia oogłoszenia w portalach motoryzacyjnych.

W razie potrzeby posiadamy na miejscu dostęp do nowych akcesorii samochodowych typu dywaniki , kołpaki , owiewki , ramki pod tablice itp.
Zawsze informujemy klienta o cenie usługi przed rozpoczęciem jakiejkolwiek pracy. Dodatkowe koszty i naprawę usterek, które pojawią się w trakcie przeglądu, najpierw konsultujemy ze zleceniodawcą. Informujemy właściciela, że jego samochód jest gotowy do odbioru. Jesteśmy elastyczni - jeżeli niemasz czasu na dostarczenie nam swojego pojazdu , my odbierzemy go spod domu oraz chętnie dostosujemy się do Twoich terminów.

Na tle innych przedsiębiorstw oferujących profesjonalne przygotowanie samochodu do sprzedaży wyróżnia nas rzetelność i konkurencyjne ceny. Serdecznie zachęcamy mieszkańców Gorzowa Wlkp. i Okolic do skorzystania z naszych usług!

Więcej informacji pod podanym nr.telefonu 953070326

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 479
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne