Kurs na konsultanta ślubnego

Lokalizacja:
Poznań

Kurs przeznaczony jest dla osób chcących pracować w firmach zajmujących się kompleksową organizacją ślubów i wesel oraz dla osób pragnących założyć własną działalność gospodarczą związana z branżą ślubną.
INFORMACJE OGÓLNE :
Organizator: ŚLUB 4U oraz Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych
Liczba godzin: 20h kursu stacjonarnego + 10h ćwiczeń praktycznych drogą elektroniczną
Tryb kursu: zaoczny
Cena kursu: 1250,00zł
Uczestnicy kursu otrzymują CERTYFIKAT potwierdzający udział w szkoleniu wydany przez firmę ŚLUB 4U oraz Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych.
WYKŁADOWCY :
Szkolenie prowadzi właścicielka firmy ŚLUB 4U - zajmującej się kompleksową organizacją ślubów i wesel oraz wybitni wykładowcy akademiccy.
OPINIE (Wszystkie opinie można znaleźć na stronie www.slub4u.pl) :
„Kurs jest dobrym pomysłem dla osób stawiających pierwsze kroki w branży ślubnej. Dużo przydatnych informacji przekazanych w profesjonalny i zrozumiały sposób. Polecam!”
„Szkolenia przygotowane profesjonalnie, przez praktyków, którzy w sposób przystępny dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Kurs godny polecenia.”
„Jestem bardzo zadowolona z kursu, który wyjaśnił wiele moich wątpliwości, odpowiedział na pytania bez których nie byłabym w stanie w pełni sprostać wyzwaniu jakim jest praca jako konsultant ślubny. Osoby prowadzące kurs były bardzo dobrze przygotowanie merytorycznie, szczególnie p. Sabina, która bardzo wyczerpująco odpowiadała na nasze pytania.”
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA
Sabina Iwaszkiewicz
[email protected]
604 594 168
www.slub4u.pl
Uwaga: Decyduje kolejność zgłoszeń!

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 320
21 Lip
16:07
17 Wrz
16:27
20 Sie
12:40
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne