Kurs pracownik zabezpieczenia technicznego

Cena:
1 050 zł
Lokalizacja:
Szczecin

Kurs realizowany jest w ramach działalności oświatowej i upoważnia do ubiegania się o wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego, prowadzoną przez Komendanta Głównego Policji w systemie teleinformatycznym.

Ukończenie kursu umożliwia uzyskanie Zaświadczenia o ukończeniu kursu pracowników zabezpieczenia technicznego w zakresie montażu elektronicznych urządzeń i systemów alarmowych stopni 1-4, sygnalizujących zagrożenie chronionych osób i mienia oraz eksploatacji, konserwacji i napraw w miejscach ich zainstalowania.

Kurs odbywa się w formie stacjonarnej (tryb dzienny lub zaoczny), w trybie kształcenia na odległość przez platformę szkoleniową (e-learning) lub w formie mieszanej (blended learning): e-learning: rozpoczniesz kurs w 15 min. - uczysz się kiedy chcesz przez Internet, kurs dzienny: od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00, kurs zaoczny: weekendowo (soboty i niedziele) w godz. 8.30-16.30, forma mieszana: e-learning + zajęcia stacjonarne.

Dodatkowo istnieje możliwość uzyskania Zaświadczenia o ukończeniu kursu (Certyfikatu) w języku angielskim i/lub niemieckim.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.target-training.pl

Tel. 603 480 777

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 651
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne