Mechanik Maszyn Budowlanych i Rolniczych - praca OD ZARAZ

Lokalizacja:
Gorzów Wielkopolski, Niemcy, różne miasta

Dla niemieckiego pracodawcy Agencja Pracy Koncepcja, poszukujemy:

Mechaników Maszyn Budowlanych i Rolniczych

Miejsce pracy: Niemcy - Erlangen, Mannheim, Nurnberg, Hamburg
Termin wyjazdy: od zaraz

Obowiązki:
Konserwacja, utrzymanie w należytym stanie oraz naprawa maszyn, urządzeń przemysłowych
Nastawianie, przebudowa i obsługa maszyn
Nadzór procesu produkcyjnego

Wymagania:
Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Wykształcenie kierunkowe
Doświadczenie zawodowe min. 1 rok
Mile widziane prawo jazdy, własny samochód
Mile widziana umiejętność spawania

Niemiecki pracodawca oferuje:
Umowę o pracę na okres próbny 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
Praca na pełny etat plus nadgodziny i dodatki za nadgodziny i pracę w dni wolne
Miesięczne wynagrodzenie 2.100 euro netto na rękę
Zagwarantowanie narzędzia do pracy
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Odpłatne zakwaterowanie
Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Sposób aplikowania:
- CV w języku polskim oraz niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
- Kopie: świadectw szkolnych, dyplomów i ew. świadectw pracy, innych dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:
[email protected]
Koniecznie z adnotacją w temacie maila: MECHANIK MASZYN

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne i bezpieczne zatrudnienie w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/1, Nr tel. 71 3438073 http://www.koncepcja.eu

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 219
25 Wrz
15:29
17 Sie
08:46

Pracownik działu pakowania

Gorzów Wielkopolski

21 Sie
09:07

TŁUMACZ J. ANGIELSKIEGO

21 Sie
11:27

Magazynier