Niemowlęcy bawełniany strój na chrzest 74, 80

Cena:
160 zł
Lokalizacja:
Słupsk

Opisane ubranko do chrztu oferujemy Państwu w następujących rozmiarach: 62cm, 68cm, 74cm, 80cm, 86cm.

Przedstawiane ubranko składa się z następujących części:

1 - Uszyte z bawełny okolicznościowe spodnie w kolorze białym. Delikatna gumka wszyta w pasie dopasowuje spodnie.

2 - Białego koloru kaszkietówka z daszkiem, dopasowuje się do główki niemowlęcia dzięki wszytej gumce.

3 - Biała kamizelka z tkaniny bawełnianej, zapinana na 3 guziki.

4 - Praktyczne w białe i szare prążki koszulobody do wyboru z długim lub krótkim rękawem. W górnej części body wykonane z materiału koszulowego jak na dorosłego mężczyznę. Natomiast dolna część body składa się ze 100% bawełnianej tkaniny. Część górna koszulobody na brzuszku zapina się na cztery guziczki co upraszcza ubieranie. W dolnej części koszulobody zapina się na dwa zatrzaski. Podkrój w nóżkach wykończony został odpowiednią dla niemowlęcia dzianiną. Mają Państwo opcję zamiany koszulo body na inny kolor nie zmieniając ceny np: białe, prążek: różowy, fioletowy, szary, niebieski jak i kratkę: biało niebiesko czerwoną, niebiesko białą, granatowo białą.

5 - Ręcznie uszyta mucha. W formie podwójnej kokardki z tkaniny jak spodnie oraz koszulo body, dodaje ubranku maluszka klasy a także elegancji. Zapinana na tasiemkę, do szyi dziecka.

Welurowe na rzepy koloru białego buciki, które widać na dołączonych zdjęciach nie wchodzą w skład modelu. Mogą Państwo je kupić dodatkowo, w naszej ofercie dostępne są rozmiary: 10cm, 11cm, 12 cm.

Dokonując zakupów w naszym sklepie macie możliwość:

(1) - Każdy z elementów stroju możemy Państwu sprzedać oddzielnie, przykład: zamawiający z całego ubranka może kupić sam pulower bądź spodnie.
(2) - Klienci w naszym sklepie mają możliwość dobierania różnych rozmiarów elementów - przykład: strój zamówią Państwo w rozmiarze 62cm a kamizelkę 68cm.
(3) - Nasi klienci mają możliwość kompletowania pojedynczych elementów stroju z różnych modeli np.: z ubranka Ernest wybierają Państwo spodnie a z kompletu Damian sweterek.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą - internetowy sklep Fullsklep. Oferujemy ubranka na chrzciny dla chłopców na wiosnę, lato, zimę oraz jesień.

Można u nas skorzystać wyłącznie ze sprzedaży wysyłkowej, nie oferujemy odbioru osobistego.

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 165
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne