Bezpłatny serwis
ogłoszeniowy
+ Dodaj ogłoszenie
> > > > Ogłoszenie nr: 223481

Ocieplenie poddasza

Izolacje Natryskowe, energooszczędne, trwałe ocieplenie poddasza użytkowego hydrodynamicznym natryskiem pianką PUR. Oferujemy bezkonkurencyjny, nowoczesny system natryskowy, idealny do wykonania energooszczędnego ocieplenia poddasza.

Jeśli poszukujesz energooszczędnego systemu termo izolacyjnego, polecamy zastosowanie pianki poliuretanowej. Jest to materiał odznaczający się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi. Ocieplenie poddasza z zastosowaniem pianki poliuretanowej jest bardzo trwałe i zapewnia komfortowe warunki cieplne, niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz.

Dach na poddaszu jest szczególnie narażony na występowanie mostków termicznych z powodu błędów wykonawczych przy zastosowaniu tradycyjnych materiałów termoizolacyjnych. Wykonanie izolacji poddasza z zastosowaniem pianki poliuretanowej, całkowicie eliminuje to ryzyko.

Zastosowanie pianki poliuretanowej zamknięto-komórkowej, może poprawić sprawność energetyczną budynku aż o 70%!

Z powodu łączeń obecnych w warstwie ocieplenia tradycyjnego, dochodzi do rozszczelnień ciągłości izolacji. Powstałe mostki termiczne są przyczyną strat ciepła w budynkach.

Zastosowanie tanich niskiej jakości materiałów, może wiązać się z koniecznością ich wymiany po kilku latach użytkowania, co generuje ogromne koszty związane z remontem poddasza.

Podejmij właściwą decyzję i wybierz energooszczędne rozwiązania poliuretanowe, pozbawione szeregu wad występujących w ociepleniach tradycyjnych.

Natryskowy system aplikacji pozwala na skuteczne zaizolowanie powierzchni o nieregularnych kształtach, gdzie wykonanie izolacji materiałami tradycyjnymi jest niezwykle trudne i kłopotliwe np. poddasza o skomplikowanej konstrukcji dachu. Pianka poliuretanowa daje ogromne możliwości. Jej odporność na wodę, umożliwia wykonywanie szczelnej izolacji w najbardziej wymagających warunkach.

Działamy na terenie całej Polski.
Informacje 510-775-497

---
Dodatkowe informacje: www.eko-pur.pl/ocieplenie-poddasza.htm

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 140

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

 
Twój Email:
Wiadomość:
Kod Weryfikujący:
Wpisz kod wyświetlany powyżej
©2014 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne