Pomoc Drogowa Konin Holowanie Samochodów Mikuch tel.730498467

Cena:
100 zł
Lokalizacja:
Konin

Zaproszenie do współpracy w zakresie transportu samochodów / pomocy drogowej
Ofertę tę kierujemy do firm zajmujących się pomocą drogową, warsztatów samochodowych, firm oferujących pojazdy zastępcze, wypożyczalni, a także innych podmiotów i osób, które mogą mieć potrzebę holowania / transportowania samochodów.
Zajmujemy się transportem pojazdów od wielu lat (zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze).
W tej dziedzinie mamy duże doświadczenie, dlatego też szukamy możliwości rozwoju, czyli dodatkowych zleceń, np. jako podwykonawca.
Jesteśmy firmą lojalną wobec zleceniodawców, dlatego też wykonując usługę transportową jako podwykonawca, nie przekazujemy naszych ulotek Klientom, nie odbieramy Klientów naszym zleceniodawcom.

Oferta nasza skierowana jest zarówno do małych podmiotów, jak i potentatów w tej branży. Jeżeli ktoś z Państwa będzie miał pomysł na rozszerzenie naszej współpracy (np. realizacja zleceń jako podwykonawca, również na powierzonym sprzęcie), to jesteśmy chętni do rozmów.

Nasza siedziba znajduje się w Koninie, w obszarze głównych szlaków komunikacyjnych Polski, z jednej strony usytuowana jest autostrada A2 i droga krajowa nr 92 oraz droga krajowa nr 25

www.holowanie-konin.pl
tel. 730 498 467

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 158
©2017 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne