Potrzebna opiekunka, praca na terenie Niemiec

Cena:
5 000 zł
Telefon:
786196934
Lokalizacja:
Łomża

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki dla małżeństwa Pani Agaty i Pana Hermana, mieszkających w okolicach Kolonii.

Seniorzy mieszkają w domu wraz z rodziną. Pan Herman choruje na Alzheimera i jest po udarze, przez co porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Pani Agata ma demencję, jest dość sprawna fizycznie, chodzi przy balkoniku.

Obowiązki:
Pomoc w ubieraniu/rozbieraniu oraz przy higienie ciała, czynnościach toaletowych i zmianie pielucho-majtek.
Pomoc w prowadzeniu domu.

Wymagania:
Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie minimum komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece. Mile widziane czynne prawo jazdy.

Zapewniamy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto)
wysokie składki ZUS
możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie do 1600 € netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na [email protected] albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6914, podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 102

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 44
19 Cze
16:08
26 Cze
15:07
13 Wrz
21:09