Praca dla LAKIERNIKA PRZEMYSŁOWEGO w Niemczech OD ZARAZ

Lokalizacja:
Gorzów Wielkopolski, Niemcy, Stuttgart

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy zatrudnienie u sprawdzonych i wiarygodnych pracodawców.

Dla sprawdzonego niemieckiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lakiernik przemysłowy
Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart

Wymagania:
Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
Doświadczenie zawodowe min. 3 lata
Prawo jazdy, własny samochód

Obowiązki:
Praca w malarni proszkowej przy obsłudze sprzętu malarskiego, lakierowanie pistoletem pneumatycznym w kabinach lakierniczych, umiejętność postępowania z substancjami chemicznymi (lakiery , rozpuszczalniki itp.)
Oferta pracodawcy:
Umowę o pracę na czas nieokreślony
Praca na pełny etat plus nadgodziny
Wynagrodzenie brutto ok. 2 000 euro
Plus ok. 600 euro netto rozłąkowego na rękę
Możliwa praca w godzinach nadliczbowych
Nadgodziny płatne dodatkowo
Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Sposób aplikowania:
CV w języku niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe
prosimy przesyłać na adres email:

[email protected]

z dopiskiem w temacie maila: Lakiernik przemysłowy

Dziękujemy za przesłane dokumenty; po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/1, Nr tel. 71 3438073

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 266
19 Paź
16:04

Pracownik działu technicznego

Gorzów Wielkopolski

19 Paź
12:17

Montażysta/ Magazynier

13 Cze
15:58
24 Sie
16:04

Magazynier