Praca dla Przedstawiciela Handlowego

Cena:
2 000 zł
Telefon:
177773000
Lokalizacja:
Przemyśl

Voice-Net to Rzeszowska firma telekomunikacyjna, która dostarcza klientom usługi telefonii stacjonarnej, komórkowej, internetu oraz telewizji na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Zadania:
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i nowymi abonentami,
- Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:
- Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy,
- Dyspozycyjność do pracy min. 6 h dziennie.
- Komunikatywność i kreatywność.
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych.

Oferujemy:
- Atrakcyjną formę wynagrodzenia
- Wynagrodzenie stałe + prowizyjne
- Elastyczne godziny pracy
- Narzędzia niezbędne do realizacji zadań.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do przesłania CV .

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)" Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 218
14 Lis
16:11
14 Lis
15:24

Asystent podologa

1 zł

Przemyśl

18 Lip
08:57