Praca dla STOLARZY w Niemczech - pilne

Lokalizacja:
Gorzów Wielkopolski, Niemcy

Agencja Pracy Koncepcja organizuje legalne zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 8 lat.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Oferujemy zatrudnienie u sprawdzonych i wiarygodnych pracodawców.

Stolarz budowlany

Miejsce pracy: NIEMCY

Jeśli szukasz STABILNEGO ZATRUDNIENIA u WIARYGODNEGO PRACODAWCY

Wymagania:
Warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej KOMUNIKATYWNYM, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Wykształcenie kierunkowe
Wyuczony zawód: stolarz, technolog obróbki drewna
Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
Mile widziane prawo jazdy, własny samochód

Obowiązki:
Prace wykończeniowe we wnętrzach budynków
Produkcja i montaż stolarki budowlanej (okna, drzwi)
Praca na budowach i targach

Oferta pracodawcy:
Umowę o pracę na czas nieokreślony
Praca na pełny etat plus nadgodziny
Nadgodziny płatne dodatkowo
Miesięczne wynagrodzenie 2.100 euro netto na rękę
Zakwaterowanie ok 400 euro
Zagwarantowanie narzędzia do pracy
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Inne świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Sposób aplikowania:
CV w języku niemieckim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie/umiejętności /doświadczenie zawodowe
Prosimy przesyłać na adres email:
[email protected]
z dopiskiem w temacie maila: Stolarz PA

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/1, Nr tel. 71 3438073

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 246
12 Wrz
08:19

Praca dorywcza

Gorzów Wielkopolski

17 Sie
08:46

Pracownik Produkcji

7 Cze
20:02
30 Sie
15:32

Kasjer/ka: Gorzów Wielkopolski

13 zł