Praca od zaraz

Telefon:
604998993
Lokalizacja:
Sandomierz

Szukam przedsiębiorczych ludzi i osób gotowych na działanie z duża chęcią do ponad przeciętnych dochodów. Mamy rewelacyjny produkt oparty na nagrodzie Nobla z medycyny _nigdy więcej chorób serca, zawału, czy artretyzmu, Alzheimera,Parkinsona i nawet raka ).
Technologię najlepszą na rynku w branży wellnes, fitness, sport, zdrowego żywienia, e-commerce czy biznes on-line... z automatycznym systemem rozwijania biznesu, który zadziwia nas swoimi efektami. Twoja rola to tylko pozyskiwanie nowych kontaktów, a nasza aplikacja natychmiast wspomaga Twoją pracę. Oczekujemy inwestycji 599 EURO, za co dostaniesz próbki produktów a my gwarantujemy Ci już po 1-3 miesiącach od 10.000 zł miesięcznie i więcej dla ambitnych i nastawionych na cel ludzi. Dodatkowo nowe auto po max 3 miesiącach pracy.
Cudów nie ma, ale to biznes, który zależy od zaangażowania, a my poprowadzimy Cię za rękę krok po kroku do efektu, którego oczekujesz.
Zainteresowany/zainteresowana?
Napisz coś o sobie, co robisz, określ swoje cele, co Cię motywuje i zostaw do siebie namiary ( mail, telefon, skype), bo warto dowiedzieć się coś więcej .
Zarabianie nigdy nie było tak proste…

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 517
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne