Praca w biurze przy odbieraniu telefonów

Lokalizacja:
Szczecin

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:
• udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów drogą telefoniczną oraz mailową,
• rejestracja zgłoszeń klientów,
• utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
• praca w systemie zmianowym, 6-14; 14-22 z możliwością dopasowania grafiku,
• konieczność pracy co najmniej 120h/miesiąc.
Oczekiwania:
• wykształcenie minimum średnie lub w trakcie nauki,
• dobra dykcja i umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną,
• umiejętność podstawowej obsługi komputera,
• cierpliwość.
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
• stawkę godzinową 13 zł brutto/h z możliwością uzyskania podwyżki,
• atrakcyjny system prowizyjny,
• wyznaczoną ścieżkę kariery i awansów w strukturach firmy,
• cykl szkoleń dotyczących obsługi klienta,
• możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwoju,
• długotrwałą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze wskazaniem w tytule wiadomości numeru referencyjnego ogłoszenia na adres: [email protected]

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami.”

Osoby zainteresowane udziałem również w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Grupę LeasingTeam zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami).”

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 27
24 Paź
10:36
21 Cze
20:44
18 Paź
11:35

Maszynista Przetwórstwa

1 zł

Szczecin

30 Paź
00:12