Pracuj jako opiekunka osoby starszej w Niemczech.Wysokie zarobki!!!

Lokalizacja:
Legnica

Global Service M&A pilnie zatrudni opiekunkę osoby starszej do pracy w Bremen. Podopieczny to 77-letni pan Samuel. Jest to człowiek jeszcze dość sprawny, nie ma poważniejszych kłopotów ze zdrowiem. Porusza się na wózku bo kilka lat temu stracił lewą stopę. Do łazienki chodzi samodzielnie przy pomocy kul. Potrafi nawet sprzątać swój pokój. Rok temu owdowiał i jego największym problemem jest w gruncie rzeczy samotność. Ma córkę, która jednak ze względu na odległość odwiedza go raz w tygodniu.
Zatrudniona Pani będzie miała do dyspozycji osobny pokój z telewizorem, dostęp do internetu oraz zapewnione tanie połączenia telefoniczne z Polską. Nie będzie również problemu z korzystaniem z samochodu w wolnym czasie.
Dla opiekunki znającej język niemiecki przynajmniej w stopniu komunikatywnym przewidujemy bardzo dobre warunki finansowe. Zatrudniona pani będzie ubezpieczona zarówno w kraju, jak i zagranicą. Przewidziane są premie świąteczne. Istnieje również możliwość zorganizowania przejazdu do miejsca pracy lub zwrotu kosztów podróży.

Chcemy podkreślić, że nasze oferty są zawsze gruntownie sprawdzane w kontekście warunków pracy i mieszkaniowych, a w związku z tym proponowane przez naszą firmę miejsca pracy są dokładnie takie, jakie przedstawiamy w naszych ofertach. Zlecana przez nas praca jest zawsze bezpieczna, legalna i sumiennie wynagradzana.
Bliższe informacje udzielane są pod numerami tel.: 748 513 990 lub 748 513 992

Nasz formularz kontaktowy:
http://gsma24.pl/formularz-zgloszeniowy/
Uwaga! W przypadku dezaktualizacji powyższego ogłoszenia zainteresowanym na pewno znajdziemy inne atrakcyjne miejsce pracy z podobnymi warunkami zatrudnienia.

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 88
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne