Profesjonalne układanie płytek ściennych i podłogowych: glazura, terakota, mozaika, gres..

Lokalizacja:
Warszawa

Profesjonalne układanie płytek ściennych i podłogowych: glazura, terakota, mozaika, gres, kamień naturalny... GWARANCJA JAKOŚCI!!!

Szukasz doświadczonego i wykwalifikowanego fachowca, który niedrogo i szybko położy płytki w twoim domu lub mieszkaniu: w łazience, kuchni, na schodach i tarasach? - Dobrze trafiłeś!

Nazywam się Paweł Gugała i jestem rzemieślnikiem, czeladnikiem glazurnictwa. Należę do Polskiego Zrzeszenia Płytkarzy, które skupia najlepszych fachowców w kraju z branży glazurniczej. Częste szkolenia, profesjonalny sprzęt glazurniczy oraz moje zamiłowanie do wykonywanej pracy gwarantują zakończenie współpracy sukcesem. Prowadzę firmę zajmującą się kompleksowymi usługami glazurniczymi. Dodatkowo świadczę usługi z zakresu prac hydraulicznych i elektrycznych oraz pozostałych robót wykończeniowych. Między innymi posiadam dyplom czeladnika w zawodzie glazurnik, kwalifikacje w zawodzie hydraulik, uprawnienia elektryczne, gazowe i ciepłownicze, odbyłem również kilkadziesiąt innych szkoleń w branży budowlanej.
Nie ma dla mnie zbyt dużych ani zbyt małych inwestycji.

Nie pobieram dodatkowych opłat za dojazd i wycenę usługi, nie mam ukrytych kosztów.

WYSTAWIAM RACHUNEK I GWARANCJĘ DO 5 LAT.

PRZYJADĘ, DORADZĘ, POMOGĘ.

Zapraszam do kontaktu!
Paweł Gugała
Tel. 515 966 458
e-mail: [email protected]
http://www.finishuj.pl

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 181
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne