Projektowanie stron internetowych

Telefon:
508110609
Lokalizacja:
Warszawa

Głównym obszarem działalności firmy KrysGraf jest projektowanie stron internetowych. Moja oferta skierowana jest zarówno dla firm, które chcą stworzyć nową stronę internetową, ale również dla firm, które chcą przerobić bieżąca stronę internetową wykonaną w starej technologii. Wykonywane prze ze mnie strony www charakteryzują się zgodnością z najnowocześniejszymi standardami i technologiami.

Moja oferta obejmuje tworzenie stron internetowych w oparciu o najnowsze standardy HTML5 i CSS3. Każda strona internetowa dostosowana jest do urządzeń mobilnych (Responsive Web Design), oraz oparta jest na standardowych systemach CMS (Joomla, WordPress, Drupal), do wybory.

Wszystkie strony www posiadają unikalną szatę graficzną, która zaprojektowana jest specjalnie do Twoich oczekiwań. Dzięki czemu posiada unikalny Layout, a to wszystko po to, aby Twoja strona www pokazywała, że to co robisz to Twoja pasja przełożona na skuteczność w działaniu.
Dodatkowo świadczę usługi graficzne. Zajmuję się projektowaniem grafiki na potrzeby internetu (banery internetowe, mailingi) a także profesjonalna Grafika komputerowa (ulotki, billboardy, projekty logo, wizytówki) wchodzi w skład wykonywanych prze zemnie usług.

W celu zapoznania się, ze szczegółami, na mojej stronie internetowej http://krysgraf.pl lub do kontaktu telefonicznego Tel.: 508110609

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 266
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne