Przenośny Zestaw Pierwszej Pomocy

Cena:
333,99 zł
Lokalizacja:
Sosnowiec

Jesteś dyrektorem szkoły albo innej placówki oświatowej lub innej placówki państwowej ? Dobrze trafiłeś – specjalnie z myślą o Twojej placówce wprowadziliśmy do naszej oferty profesjonalne zestawy Pierwszej Pomocy MEDI SPORT produkcji BOXMET MEDICAL. Producent posiada ugruntowaną pozycję lidera w zakresie produkcji tzw. apteczek, profesjonalnie wyposażonych do udzielania pomocy przedmedycznej o niezwykle szerokim spektrum możliwych działań. Nie od dziś wiadomo, że bezpieczeństwo w placówkach oświatowych, stanowi bezwzględny priorytet i podstawę jej prawidłowego funkcjonowania. Wagę wysokiego standardu pomocy przedmedycznej, dostrzegł MEN, przeznaczając dotację na ten cel dla placówek oświatowych obejmującą doposażenie lub stworzenie stosownego zaplecza.
Firma BOXMET MEDICAL jest absolutnym liderem tego segmentu rynku. Jako pierwszy działający podmiot, stworzył najbardziej kompleksowy produkt, który w swoim wyposażeniu nie ma sobie równych u żadnego z potencjalnych konkurentów. Zestawy Medi Sport ZMS A wyróżniają się pod wieloma względami – począwszy od wygody i elastyczności użytkowania, jakości wykonania, aż po zawartość zestawu. Zestawy produkcji BOXMEDICAL cechują się wysoką jakością wykonania – zadbano przede wszystkim o to, by plecak dobrze się nosił, powleczony został materiałem najnowszej generacji (tkanina PVC). Tkanina wyróżnia się maksymalnie niską ścieralnością – co jest niezwykle przydatne w przypadku trudnych warunków eksploatacyjnych. Wyróżnia go m.in. odporność na działanie rozpuszczalników itp. substancji.
Oprócz zawartości wyróżnia go także ergonomia, dzięki wygodnym uchwytom, znacznie ułatwiającym transport apteczki w miejsce, gdzie konieczne jest niezwłoczne rozpoczęcie udzielania pierwszej pomocy na wysokim poziomie. Umieszczenie zestawu w zgrabnym plecaku jest innowacyjnym podejściem, które na względzie ma oszczędność miejsca, a zarazem maksymalnie duże zwiększenie możliwości adaptacyjnych w pomieszczeniach, gdzie często brakuje wolnej przestrzeni. Wybierając proponowany przez nas zestaw – nie tylko oszczędzasz miejsce, ale przede wszystkim otrzymujesz wysokiej jakości produkt, który pozwoli Ci stworzyć profesjonalny punkt pomocy przedmedycznej, która jest kluczowym aspektem bezpieczeństwa w razie urazów tudzież innych nieprzewidywalnych zdarzeń podobnej kategorii. Nieocenione są także wygodne przegrody, dzięki, którym z łatwością zachowamy ład w plecaku – co pozwoli nam na jeszcze szybsze zareagowanie w stanie konieczności udzielenia pomocy przedmedycznej.

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 541
2 Maj
11:28

Jak kupować ALVEO najtaniej?

126 zł

Sosnowiec

2 Maj
11:28
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne