SZKOLENIA ŚRODOWISKOWE ORGANIZACJA SZKOLEŃ PRZEPISY EKOEXPERT BIAŁYSTOK

Lokalizacja:
Białystok

Firmy podlegające obowiązkowi rozliczania działalności gospodarczej i wnoszeniu opłat za korzystanie ze środowiska w tym: wprowadzaniu zanieczyszczeń, emisji hałasu, odprowadzaniu ścieków i produkcji odpadów muszą realizować obowiązki z zakresu sprawozdawczości oraz rozliczać się. Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. zapewni Państwa firmie możliwość rozliczania prowadzonej działalności zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności przygotowywaniem sprawozdań, wyliczaniem opłat środowiskowych oraz raportowaniem do bazy KOBIZE.
W celu określenia potrzeb środowiskowych i obowiązku rozliczania się z opłat środowiskowych udostępniamy Państwu formularz na stronie www.ekoexpert.com.pl . Formularz pozwoli Państwu zapoznać się z obowiązującymi przepisami i obowiązkami, jakie z tego tytułu musicie Państwo wypełnić. Doradcy EkoExpert zorganizują szkolenia z zakresu opłat środowiskowych, aktualnych przepisów o ochronie środowiska oraz przeszkolą pracowników odpowiedzialnych za naliczanie i wnoszenie opłat środowiskowych oraz produktowych.
Szczegółowych informacji o zakresie szkoleń środowiskowych, wolnych terminach oraz formie szkoleń udzielą Państwu także nasi doradcy pod numerem 85 744 44 60 oraz na e-mail: [email protected]

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 171
11 Paź
13:14
11 Paź
13:09
11 Paź
13:04
13 Cze
11:11
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne