Tiger szuka domu 608020331

Lokalizacja:
Szczecin

Niedługo Walentynki. Wyjątkowe święto, nie tylko dla ludzi. A może święto nie dla nich, bo człowiek nie potrafi kochać tak naprawdę, bezgranicznie i bezwarunkowo tak jak? pies. Tiger te Walentynki może spędzić przywiązany do łańcucha przy budzie a zdecydowanie nie jest psem, który zasługuje na coś takiego?
Tiger to około 6 letni mieszaniec amstaffa i boksera. Pięknie umaszczony, dostojny o mądrym i przeszywającym na wskroś spojrzeniu smutnych oczu zwraca na siebie uwagę każdego, kto miał szczęście go spotkać. Nikt nie zna jego przeszłości?
Do przytuliska trafił jako biała kartka, pognieciona przez czas i nieodpowiedzialnych ludzi, którzy go porzucili. Od kilku dni Tiger zapisuje tą kartkę, codziennie dopisuje na nią cechy, o których chce, żeby dowiedzieli się ludzie szukający dla siebie psa idealnego. Bo Tiger jest psem idealnym do i dla ludzi.
Nie przepada za innymi zwierzętami, ale to nie jego wina ? tego nauczył go człowiek. Nie ma jednak problemów z akceptowaniem dzieci i obcych dorosłych. Pięknie chodzi na smyczy, w mig uczy się nowych komend, wielką frajdę sprawiają mu zabawy z człowiekiem. Jest w idealnym wieku dla ludzi, którzy cenią sobie u psa zrównoważony charakter i jeszcze młodzieńczą werwę. Tiger nie jest już nadpobudliwym szczeniakiem, to już dorosły pies, który na pewno będzie cudownym przyjacielem dla osób posiadających doświadczenie z rasą, cierpliwych i aktywnych. Idealnie, gdyby trafił do domu z ogrodem, gdzie nie ma innych zwierząt. Na pewno jednak bez problemu dostosuje się do warunków blokowiska ? będzie to jednak wymagało od właściciela cierpliwości i umiejętności pracy z psem metodami pozytywnymi, ze względu na dużą niechęć Tigera do wszystkich psów, jakie spotyka na swojej drodze. Ma jednak wielkie serce, które w
Walentynki chciałoby zabić dla tego jedynego człowieka, oczy, które chciałyby spojrzeć w ludzkie oczy i mokry nos, którym obudzi Cię w każdy mroźny i ciepły poranek proponując spacer. Bądź pierwszy, pierwszy wyciągnij do niego rękę i zabierz na spacer? Taki na zawsze?
1. Imię
Tiger
2. Płeć
Pies
3. Wiek
6 lat
4. Umaszczenie i cechy charakterystyczne
Pręgowany, nie kopiowany
5. Czip
Tak
6. Ogólny stan zdrowia i szczepienia
Bardzo dobry ale wymaga podtuczenia, zaszczepiony na wściekliznę
7. Sterylizacja
Nie (zostanie wykastrowan przed adopcją)
8. Wielkość
Na wysokość kolana
9. Zachowanie:
? czy zachowuje czystość w domu?
Nie wiadomo
- czy niszczy albo hałasuje, pod nieobecność właściciela?
Nie wiadomo
? jak chodzi na smyczy?
Bardzo ładnie
- czy zna podstawowe komendy?
Zna podstawowe komendy
? inne
Nie lubi przedstawicieli swojego gatunku, bardzo karny, posłuszny, doskonale reaguje na komendy, inteligentny, czujny
10. Zachowanie względem Dzieci
Ok
11. Zachowanie względem Zwierząt
Nie lubi innych psów, rzuca się i szczeka
12. Dla Kogo
Dla osoby zdecydowanej, konsekwętnej, świadomej potrzeb psa. Z powodu swojej awersji do psów, najlepiej czułby się w domu z ogrodem, gdzie spokojnie spali swoją energię, bez narażania siebie, innych czworonogów i właściciela na nieprzyjemności.
13. Historia
Został podjęty przez Straż miejską w Goleniowie, do tej pory nikt się po niego nie zgłosił.
14. Kontakt
Agata 608-020-331

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 348
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne