Trzykolorowa śliczna koteczka czeka na swój własny dom!

Lokalizacja:
Kraków

Marcelka to trzykolorowa grzeczna i spokojna kicia. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, posiada własną książeczkę zdrowia. Ma zrobione testy na choroby wirusowe FeLV/FIV, oba ujemne. Od początku pięknie korzysta z kuwety. Jest bardzo spokojna, to taki zupełnie niekłopotliwy kot. Ma ok. 2 lata.

Domowa, oswojona koteczka z jakichś nieznanych przyczyn mieszkała na ulicy. Bytowała w tragicznych warunkach, bez możliwości schronienia, żywiła się byle czym, spała nie wiadomo gdzie. Kotka została zabrana z tego miejsca gdyż groziło jej tam niebezpieczeństwo.
To ewidentnie domowa koteczka, od początku wiedziała co to kuweta, co to łóżko, znała domowe obyczaje. Lubi głaskanie i kontakt z człowiekiem, sama wchodzi na kolana i prosi o głaski. Jest bardzo łagodna w stosunku do innych kotów, ale potrafi też pięknie bawić się sama różnymi kocimi zabawkami. Bardzo ceni sobie dom i ciepło, namarzła się już w swoim krótkim życiu, uwielbia wygrzewać się na kaloryferze. Nadaje się raczej do spokojnego domu, będzie wspaniałą towarzyszką dla opiekunów ceniących sobie spokój i łagodność. Szuka domu z kocim towarzystwem, mile widziany dom z jakimś łagodnym kotem, może być nawet jakiś starszy kotek, bo Marcelka jest bardzo spokojna.

Kicia przebywa teraz w domu tymczasowym, gdzie czeka na szansę lepszego życia w swoim własnym domu. Życia w cieple, gdzie będzie bezpieczna, gdzie ktoś będzie o nią dbał, gdzie nigdy nie zabraknie jej miłości i opieki ukochanego człowieka.

Kotka szuka domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Domu w którym będzie traktowana jak członek rodziny i który nigdy jej już nie porzuci. Bo ona już wie co to bezdomność...

Marcelka przebywa w Rzeszowie, ale pomożemy w transporcie do innego miasta. Przy adopcji obowiązuje wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 537
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne