TYNKI MASZYNOWE WROCŁAW,TYNKI GIPSOWE, CEMENTOWO WAPIENNE NA GŁADKO

Cena:
22 zł
Telefon:
501293521
Lokalizacja:
Wrocław

Witamy serdecznie,

Specjalizacja naszej firmy to TYNKI MASZYNOWE GIPSOWE oraz CEMENTOWO-WAPIENNE utwardzane i zacierane mechanicznie na gładko-POD MALOWANIE! Powierzchnie otynkowanych przez nas ścian i sufitów są idealnie równe i nadają się od razu pod malowanie (nie ma potrzeby wykonywania gładzi co pozwala Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze).
Nasza firma w 2006 roku zapoczątkowała w Polsce technologię tynków zacieranych mechanicznie. Nasze gładkie tynki tradycyjne cementowo-wapienne są twarde, zdrowe, oddychające i antyalergiczne.
Aby ustalić dogodny termin realizacji prac tynkarskich prosimy o wcześniejszy kontakt! - Na życzenie Państwa zajmiemy się kompleksowo całym zakresem prac: sprowadzeniem materiałów, zabezpieczeniem okien, drzwi i instalacji, wykonaniem tynków oraz posprzątaniem po sobie budowy.
Nasza oferta to również : tynkowanie poddaszy w systemie STUCANET oraz GK, docieplenia elewacji, tynki gipsowe twarde Knauf Diamant , tynki twarde gipsowe Dolina Nidy Zeta, tynki renowacyjne, posadzki z miksokreta oraz docieplenia poddaszy pianką poliuretanową www.oscar-bud.pl
AUTORYZOWANY PARTNER FIRMY DOLINA NIDY, ATLAS, KNAUF,BAUMIT, KREISEL Zapraszamy do obejrzenia naszych tynków na budowach przez nas już zrealizowanych lub będących w trakcie realizacji (MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA ŚCIAN POMALOWANYCH)
Gwarancja pisemna na wykonane prace: 5 lat.

Kontakt: tel.501-293-521
e-mail : [email protected]
www.tynkiwroclaw.pl
Nasze tynki gładkie na YOU TUBE : http://youtu.be/1SCpb3o6u3Y
Nasze motto: „ Nie ryzykuj i postaw na jakość” - TYNKI MASZYNOWE ZACIERANE NA GŁADKO !!!

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 949
31 Paź
15:26

Malowanei i tapetowanie

15 zł

Wrocław

8 Lut
00:47
13 Lut
16:57

Osuszacze / wynajem.

30 zł

Wrocław

©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne