TYNKI MASZYNOWE WROCŁAW,TYNKI GIPSOWE, CEMENTOWO WAPIENNE POD MALOWANIE

Cena:
22 zł
Telefon:
501293521
Lokalizacja:
Wrocław

Specjalizacja naszej firmy to TYNKI MASZYNOWE GIPSOWE oraz CEMENTOWO-WAPIENNE utwardzane i zacierane mechanicznie na gładko-POD MALOWANIE! Powierzchnie otynkowanych przez nas ścian i sufitów są idealnie równe i nadają się od razu pod malowanie (nie ma potrzeby wykonywania gładzi co pozwala Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze).
Nasza firma w 2006 roku zapoczątkowała w Polsce technologię tynków zacieranych mechanicznie. Nasze gładkie tynki tradycyjne cementowo-wapienne są twarde, zdrowe, oddychające i antyalergiczne.
Aby ustalić dogodny termin realizacji prac tynkarskich prosimy o wcześniejszy kontakt! - Na życzenie Państwa zajmiemy się kompleksowo całym zakresem prac: sprowadzeniem materiałów, zabezpieczeniem okien, drzwi i instalacji, wykonaniem tynków oraz posprzątaniem po sobie budowy.
Nasza oferta to również : tynkowanie poddaszy w systemie STUCANET oraz w zabudowie GK, docieplenia, elewacje, tynki gipsowe twarde Knauf Diamant , tynki twarde gipsowe Dolina Nidy Zeta, tynki renowacyjne, posadzki z miksokreta oraz docieplenia poddaszy pianką poliuretanową.
AUTORYZOWANY PARTNER FIRMY DOLINA NIDY, ATLAS, KNAUF, BAUMIT, KREISEL, POLYCHEM.
Zapraszamy do obejrzenia naszych tynków na budowach przez nas już zrealizowanych lub będących w trakcie realizacji (MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA ŚCIAN POMALOWANYCH)

Gwarancja pisemna na wykonane prace: 5 lat i 25 lat.
Kontakt: tel.501-293-521
e-mail : [email protected]
www.tynkiwroclaw.pl
www.oscar-bud.pl
Nasze tynki gładkie na YOU TUBE : http://youtu.be/1SCpb3o6u3Y
Nasze motto: „ Nie ryzykuj i postaw na jakość” - TYNKI MASZYNOWE ZACIERANE NA GŁADKO !!!


Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 545
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne