Warsztaty dla klas szkolnych

Cena:
400 zł
Lokalizacja:
Poznań

Mikrobiznes na maksa zaprasza szkoły, rady rodziców oraz osoby indywidualne do skorzystania z oferty zajęć warsztatowych dla uczniów, które stanowią uzupełnienie działań dydaktycznych oraz wychowawczych oferowanych przez szkoły. Warsztaty poświęcone są rozwojowi kluczowych kompetencji młodych ludzi, które pozwolą im na w pełni efektywne funkcjonowanie w dorosłym życiu, umożliwią podejmowanie odpowiedzialnych decyzji edukacyjnych i zawodowych a co za tym idzie dopasować się do potrzeb zmieniającego się rynku pracy oraz sytuacji społecznej.
W czasie realizowanych przez nas warsztatów opieramy się przede wszystkim na metodach angażujących i aktywizujących uczestników, dając im możliwość praktycznego zastosowania wiedzy, eksperymentowania z różnorodnymi rozwiązaniami, wymiany doświadczeń oraz konsultacji z ekspertami.
Miejsce realizacji: Oferujemy możliwość realizacji warsztatów zarówno w siedzibie szkoły (świetlica, klasy lekcyjne) jak i w biurze Mikrobiznes na maksa na ul. Roosevelta 11/9 w Poznaniu
Czas trwania warsztatów: 2 godziny lekcyjne
Grupa: Warsztaty zaplanowane są dla jednej klasy szkolnej (do 30 osób). Istnieje możliwość realizacji kilku warsztatów, dla kilku klas w jednym dniu (maksymalnie 2 klasy w tych samych godzinach lekcyjnych)
Oferta: Każde warsztaty prowadzone są z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej, materiałów do ćwiczeń oraz narzędzi aktywizacyjnych. Prowadzący zajęcia jest wyposażony we wszelkie potrzebne pomoce dydaktyczne i biurowe oraz laptop. Istnieje możliwość dostarczenia także rzutnika multimedialnego. Organizatorzy zapewniają także zaświadczenia o udziale w warsztacie dla każdego uczestnika (organizatorzy posiadają politykę ochrony danych osobowych) oraz dokumentację fotograficzną przesyłaną elektronicznie. Szkoła zaangażowana w program otrzymuje certyfikat uczestnictwa dla jednostki edukacyjnej.


Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 336
21 Lip
16:07
3 Lip
17:56
2 Cze
13:21
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne