WORKI KIRBY SENTRIA, SENTRIA 2, AVALIR 6szt/opk

Cena:
42 zł
Lokalizacja:
Warszawa, cała Polska

WORKI KIRBY SENTRIA, SENTRIA 2, AVALIR 6szt/opk
Worki F-Style zalecane do odkurzaczy Kirby produkowanych od 2009 z nowym rodzajem montowania worka jednorazowego .

Nowe filtry przechwytują 99,9% małych cząsteczek o wielkości nawet 0,1 mikrona. Regularne odkurzanie z użyciem filtrów Micron Allergen zmniejsza ekspozycję na podrażnienia.

WYŻSZA WYDAJNOŚĆ. Filtr z polypropylenu ma podwójną ilość porów w porównaniu do brązowych filtrów Micron Magic. W efekcie nowe filtry przechwytują więcej drobnych cząsteczek, następuje 110 % wzrost przepływu powietrza i zwiększa się żywotność oraz wydajność filtra.

LEPSZA KONTROLA ZAPACHÓW. Klienci posiadający zwierzęta domowe na pewno docenią tę cechę. Są bowiem przypadki, kiedy papierowe filtry emitują nieprzyjemne zapachy po dłuższym używaniu. Jedną z przyczyn jest naskórek zwierzęcy. Filtry z polypropylenu #20409aukują zapachy, ponieważ polypropylen jest związkiem, który nie absorbuje wilgoci i nie powoduje rozwoju bakterii.

DŁUŻSZA ŻYWOTNOŚĆ WORKA. Nowe filtry mają podwójnie dłuższą żywotność niż filtry Micron Magic, ponieważ mają zwiększony przepływ powietrza.

WIĘKSZA TRWAŁOŚĆ. Polypropylen jest elastycznym polimerem, który się napręża w miarę jak filtr się napełnia.

WIĘKSZA ABSORBCJA KURZU. Nowe filtry przechwytują 15 % więcej submikronowych cząsteczek alergenów ( rozmiar 0,1 do 0,3 mikrona ), zawartych w cząsteczkach kurzu, odchodach, pyłkach i drobnym naskórku zwierząt domowych.
W razie wątpliwości tel.kom.601 189 222

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 195
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne