Wysoki 38 lat poznam Panią do której wyjadę ( nie mam dzieci )

Lokalizacja:
Gdynia

Witam mam 38 lat i z chęcią zmieniłbym obecne otoczenie.Zaznaczam że mam gdzie mieszkać , nie jestem bezdomny oraz nie dopisuje mi głód.Moje obecne warunki mieszkaniowe są bardzo dobre.Nie narzekam naprawdę na nic.

Jestem zmotoryzowany , nie toczą się przeciwko mnie żadne sprawy karne ani tym podobne rzeczy.Nie mam przeszłości kryminalnej.

Jestem normalnym człowiekiem ale będę szczery mieszkam od jakiegoś czasu u rodziny która ma czasami odmienny stosunek do życia niż ja i czasami dochodzi do wymiany poglądów po których nie czuje się do końca dobrze.

Jestem człowiekiem z reguły bezkonfliktowym nie lubię się denerwować dlatego wpadłem na pomysł zamieszczenia anonsu o takiej treści.Chcę zmienić swoje życie.

Jestem wykształcony znam dobrze języki obce oraz jestem utalentowany muzycznie. Potrafię wiele rzeczy, jestem osobą dynamiczną otwartą na nowe wyzwania w każdej sferze życia.
Entuzjastycznie podchodzę do świata między innymi dlatego piszę ten anons.

Wszystkie aspekty mojej dotychczasowej przeszłości uczuciowej są za mną definitywnie pozamykane , nie mam więc żadnych rozterek ani nie jestem zaangażowany w żaden na tą chwilę związek.

Mój anons ma charakter prawdziwy - jestem w stanie w zacząć zmieniać swoje życie od razu.Mam 38 lat.Jestem wysokim , zrównoważonym psychicznie , postawnym mężczyzną.( 190 cm / 102 kg ) o miłej aparycji.

Nie mam dzieci.

Jeżeli zainteresował Ciebie mój anons pisz :-) Nie ważne gdzie mieszkasz może szukamy własnie siebie.

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 423
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne