Zabudowa tarasu w Toruniu

Cena:
6 699 zł
Lokalizacja:
Toruń

Jeżeli zastanawiasz się nad zadaszeniem swojego tarasu a Twoje wymagania przewyższają konstrukcję oferowane u konkurencji to trafiłeś pod właściwy adres.

Oferujemy wysokiej jakości konstrukcję drewniane. Wykonujemy je w całości z drewna klejonego. Drzewo takie nie ma tendencji do pękania, odkształcania się i jest odporne na agresywne środowisko.

Bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu dlatego wiaty projektujemy wg najnowszych kryteriów na obciążenia śniegiem i wiatrem. Podstawowe przekroje elementów konstrukcji: element nośny 14x12cm słupki 12x12cm łata górna 12x6cm. Proporcjonalnie do wielkości konstrukcji wzrastają przekroje poszczególnych elementów, gdyż zadaszenia wykonujemy pod wymiar.

Pokrycie dachów z różnego rodzaju lekkich i wytrzymałych poliwęglanów.

Drewno malowane jest w trzech warstwach najwyższej jakości ekologicznymi impregnatami akrylowymi firmy TEKNOS. Technologia malowania zapewnia profesjonalną ochronę drewna przez wiele lat.

Do połączenia poszczególnych elementów konstrukcyjnych stosujemy stalowe ocynkowane okucia i śruby oraz najwyższej klasy wkręty do drewna Eurotec z powłoką Blue +. Wkręty dzięki nowoczesnej technologii produkcji nie zawierają szkodliwego dla środowiska tlenku chromu i dodatkowo posiadają podwyższoną odporność na korozję.

Zapewniamy montaż na terenie całej Polski. www.caportplanet.pl

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 1863
23 Kwi
23:02

Posadzki maszynowe Toruń

6 852 zł

Toruń

Wczoraj
17:41

Posadzki maszynowe Toruń

1 254 zł

Toruń

©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne