Firma 24h RESZKA Rzeszów Profesjonalny Przewóz Pianin Fortepianów Kas Sejfów

Lokalizacja:
Rzeszów

Firma  RESZKA Rzeszów
Zapraszamy do współpracy
OFERUJEMY usługi TRANSPORTOWE, PRZEPROWADZKI NA TERENIE POLSKI ORAZ ZAGRANICY
dostawy na czas - koordynacja dostaw konkurencyjne ceny - stała współpraca
Przy stałych lub większych zleceniach udzielamy sporych rabatów na usługi transportowe, indywidualne ustalanie cen na transport krajowy w zależności od przewożonego ładunku. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług w dobrych cenach.
Przez okres działalności wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku i zdobyliśmy zaufanie wielu renomowanych firm.
Zaufały nam m.in. takie firmy,
-TESCO RZESZOW
-ZELMER RZESZOW
-ADMINISTRACJE RZESZOW
-GOSPODARSTWO ADMINISTRACYJNO HANDLOWE TRZEBOWNISKO
-SĄD REJONOWY RZESZOW
-SĄD REJONOWY ŁANCUT
-URZĄD WOJEWÓDZKI RZESZOW
-OMEGANIERUCHOMOSCI                                                                                                             -MEDRES
RZESZÓW
-GIERGIELNIERUCHOMOSCI                                                                                                                  -POLSKI ZWIAZEK GLUCHYCH                                                                                                                                       -B4  STOWARZYSZENIE  RZESZOW KROSNO                                                                                                          - CEFARM RZESZOW ,PRZEMYSL, MIELEC, PRZEWORSK, JAROSLAW ,KROSNO ,SANOK                               -SZPITAL  WOJEWODZKI  LWOWSKA 60                                                                                                                     -BUCHALTER BIURO RACHUNKOWE                                                                                                                             -KONSULTANT BIURO.S.A                                                                                                                                              -P.U.H SUKCES RZESZOW                                                                                                                                                      -NEXT DOOR JĘZYKI OBCE RZESZOW
-PIWOWALD SKLEP RZESZOW
-DROZAPOL RZESZOW
-WGN NIERUCHOMOSCI RZESZOW
-WOJEWODZKI OSRODEK DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ RZESZOW
-SKANSKA S.A WARSZAWA
-ZAKLADY WIERTNICZE ALGEO BRZOZÓW
-GLOBALO MAX SANOK
-KARPATIA NIERUCHOMOSCI RZESZÓW -TUV NORD POLSKA  Sp.z.o.o
-BANK POCZTOWY S.A BYDGOSZCZ
-PZU RZESZÓW ,JAROSLAW, PRZEMYSL, LESKO ,KROSNO ,LUBLIN
-INTERTELE S.A RZESZÓW
-BANK PKO KROSNO ,RZESZÓW ,POZNAŃ ,LUBLIN    -PZU KROSNO ,POZNAN ,SANOK,
-SYNERGIS Sp.z.o.o WARSZAWA                                                                                                                                                           -SZKOŁA PODSTAWOWA NR.28 RZESZÓW
-ARKA PRZEPROWADZKI WARSZAWA ,KRAKÓW, WROCŁAW                                                                                     -BAR BALERO RZESZÓW                                                                                                                                                Mamy równiez na swoim koncie wiele innych firm jaki i osób prywatnych.
-

-
Oferujemy:
usługi transportowe
obsługę firm
usługi dla osób prywatnych
wynajęcie pojazdów z kierowcą
dystrybucję towarów
przewozy mebli, sprzętów AGD
przewóz przesyłek i paczek
przeprowadzki krajowe i zagraniczne
samochody IVECO 35C13V GPS, BLASZAK DŁ - 4,70; SZER - 1,80; WYS - 2,10 18m3
SAMOCHODY RENAULT MASCOTT GPS, KONTENER DŁ - 5.60; SZER - 2.30; WYS - 2,50 32m3
SAMOCHODY OPEL COMBO DŁ - 1,70; SZER - 1,35; WYS - 1,15
SAMOCHODY RENAULT MASTER KONTENER DŁ – 4,40; SZER – 2,20; WYS – 2,50
Oferujemy również przewóz osób. Przewóz osób od drzwi do drzwi. Możliwość wyjazdu każdego dnia. Proponujemy usługi w postaci transportu osób, przewozu osób.
Wciąż dokładamy wszelkich starań ,aby podnosić jakość świadczonych usług oraz poszerzać zakres swojej działalności. Rzetelnie wypełniamy powierzone nam zadania - co owocuje trwałą współpracą i zaufaniem, którym obdarzają nas nasi klienci.
Firma RESZKA Rzeszów Przeprowadzki oraz Transporty od A-Z powstała na bazie zdobytego doświadczenia w tej branży zagranicą, a dokładnie w Niemczech, gdzie usługi przeprowadzkowe są wykonywane maksymalnie bezpiecznie dla przewożonego mienia, bezstresowo dla klientów, a co najważniejsze szybko i profesjonalnie. Na takim poziomie wykonujemy oferowane usługi, przynosi to korzyść przede wszystkim Państwu, czyli również nam. Oferujemy Profesjonalne usługi głównie w przeprowadzkach osób prywatnych; mieszkań, domów, oraz biur i wszelkich instytucji, nie boimy się żadnych wyzwań, zapewniamy bezstresowe i zaplanowane działania w tym zakresie, zajmujemy się również utylizacją zbędnych rzeczy, porządkowaniem poddaszy, strychów i lokali. Dysponujemy specjalistycznymi pasami(szelkami) do podnoszenia ciężkich przedmiotów tj. pianina, fortepiany, kasy pancerne, maszyny przemysłowe i wiele innych. To co nas wyróżnia to konkurencyjne ceny, precyzja i doświadczenie. Nasi pracownicy nie są przypadkowymi osobami z ogłoszeń o pracę dorywczą, nie jest to również Firma rodzinna, dlatego nasza załoga zawsze wie jak wykonać usługę, prężnie się rozwija, jest zdyscyplinowana, posiada potrzebne umiejętności w tej branży i dysponuje wysoką kulturą osobistą. Nie znajdziesz transzej firmy od naszej, kartony gratis. Na terenie Rzeszowa nie liczymy za paliwo!!!
zadzwoń, powiedz co chcesz przewieźć, gdzie i kiedy, a resztę zostaw nam!
Wystawiamy faktury VAT,oraz posiadamy ubezpieczenie przewoznika OCP.
Biuro ul. Przesmyk 2, Rzeszów
www.tanieprzeprowadzki.eu
[email protected]
Kontakt 48 884-192-456, 886-699-588

Wyślij wiadomość   |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 437
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne