Canis, wulkan energii i radości, czeka na ukochanego Pana/Panią !

Cena:
1 zł
Lokalizacja:
Warszawa

Kiedy patrzy się na Caniska, najpierw widzi się jeden wielki uśmiech i roześmiane oczy, a dopiero po chwili dostrzega się resztę psa. Bo Canisek to wieczny optymista, naturalny antydepresant. Aż dziw bierze, że tak cudowny psiak kilka lat swojego życia spędził w schronisku i to tylko dlatego, że ma krzywą łapkę. A przecież najpiękniejsze jest to, co niewidoczne dla oczu: charakter.
Bo Canisek to psiak na medal.
Wygrywa wszystkie konkursy z gatunku szerokiego uśmiechu i cudownego charakteru. Pogodny i przeuroczy. Canis kocha cały świat, dla niego misją jest kochać i kochać. Zaprasza do wspólnych szaleństw zarówno małych, jak i dużych, zarówno psy, jak i ludzi. Ma niewyczerpane pokłady pozytywnej energii i łagodności, taki z niego duży, poczciwy przyjaciel. Unika konfliktów, rozdaje całusy na lewo i prawo. Może zamieszkać z dziećmi, jak i z futrzastymi domownikami. Jego zdeformowana łapka nie przeszkadza mu w niczym: ani w odkrywaniu świata, ani w bieganiu, ani w kochaniu człowieka. Można by stawiać go za wzór szczęścia, gdyby nie to, że do pełni szczęścia brakuje mu własnej Rodziny. Rodziny, która będzie go kochała równie mocno, jak on kocha ludzi. Rodziny, która będzie z nim na dobre i na złe. Rodziny, która da się wciągnąć we wspólną zabawę zwaną życiem - bo Canisek życie traktuje jak jedną, wielką przygodę.
Canisek ma około 8 lat i waży 24 kg. Żywiołowością mógłby obdarować niejednego szczeniaka - zresztą sam uważa się za takiego Dużego Szczeniaka. Canisek ma śliczne miodowe oczy, niezwyczajne umaszczenie i złoty, nieskazitelny charakter.
Canisek jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Ma aktualną książeczkę zdrowia.
Bardzo chciałby się podzielić radością życia i umiłowaniem świata z kimś, kto stałby się jego Rodziną - czy dostanie szansę?
Jeśli chcesz adoptować Caniska, zadzwoń!
Odległością się nie martw, znajdziemy drogę do Ciebie!
W razie problemów z transportem pomożemy.
Canisa nie oddamy na łańcuch ani do kojca, skazującego go na życie w samotności.
Króciutki filmik z Canisem w roli głównej. Aby oglądnąć filmik trzeba skopiować poniższy adres URL i wkleić go do paska adresu.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=24&v=sU1pFWIZYgU

Kontakt 501 545 399
[email protected]

Wyślij wiadomość   |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 243
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne