Agencja Nieruchomości w Warszawie - Tur Nieruchomości

Cena:
300 000 zł
Telefon:
22 299 68 68
Rodzaj:
Sprzedaż
Lokalizacja:
Warszawa

Szukasz sprawdzonej agencji nieruchomości, która pomoże Ci kupić, sprzedać lub wynająć mieszkanie? Interesują Cię szczególnie warszawskie Bielany, Białołęka, Nowodwory i Tarchomin? Zapraszamy do Tur Nieruchomości, gdzie znajdziesz kompetentnych doradców, którzy z radością Ci pomogą.

Specjalizujemy się w pośrednictwie nieruchomości i możemy pomóc Ci na każdym etapie przeprowadzanej transakcji. Wspieramy zarówno na początkowym etapie poszukiwań właściwego mieszkania, domu czy działki, jak i później podczas rozmów na temat ceny i innych warunków umowy. Służymy pomocą przy kompletowaniu dokumentów oraz wyjaśniamy wszelkie niejasności, jakie pojawiają się w trakcie przygotowań do podpisania umowy.

Pośredniczymy w kupnie, najmie i sprzedaży nieruchomości. Mamy w ofercie zarówno niewielkie mieszkania, jak i przestronne apartamenty, małe segmenty w zabudowie szeregowej i wille z dużą działką. Proponujemy również działki, które mogą stać się miejscem na realizację marzeń o Twoim własnym domu. Twoje potrzeby i oczekiwania są dla nas najważniejsze i to od Ciebie zależy, jakie oferty przedstawimy Ci szczegółowo.

Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona skutecznie i bezpiecznie. Dbamy o najwyższą jakość obsługi, a nasz doświadczony zespół specjalistów zawsze jest chętny do pomocy. Działamy lokalnie, dzięki czemu mamy świetne rozeznanie w miejscowych warunkach rynkowych i doradzamy, które nieruchomości są warte zainteresowania.

Jeśli szukasz mieszkania, domu lub działki, to zajrzyj na naszą ofertę na https://tur-nieruchomosci.pl. Zawsze aktualne ogłoszenia, dobrze opisane i ze świetnymi zdjęciami. Wybierz nieruchomości, które przypadną Ci do gustu i umów się na oglądanie. Nie znalazłeś nic ciekawego? Zadzwoń do nas i powiedz czego szukasz, a my dołożymy wszelkich starań, by szybko znaleźć ofertę dla Ciebie. Pamiętaj, nasi agenci czekają na kontakt z Twojej strony, więc nie ociągaj się, lecz zadzwoń do nas już dziś.

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 145
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne