Casting do filmu '13 wcieleń Tomasza M'

Lokalizacja:
Warszawa

Szukamy osób (kobiety i mężczyźni), którzy wystąpią w ostatnim epizodzie krótkometrażowego filmu '13 wcieleń Tomasza M.'.

'13 wcieleń Tomasza M' to innowacyjny projekt, który powstaje z filmów nadsyłanych przez internautów do konkursu. Z wybranych przez jury konkursowe klipów dotyczących życia głównego bohatera – Tomasza M – montujemy film, którego autorską wersję przygotuje CeZik, muzyk i performer. Pierwsze i ostatnie sceny kręci redakcja telewizji internetowej lookr.tv.
Oficjalna premiera wersji filmu stworzonej przez CeZika odbędzie się na festiwalu Off Plus Camera w Krakowie.
Więcej o projekcie na http://tomaszm.com

Masz zacięcie aktorskie? Uważasz, że nasz film nie może powstać bez Twojego udziału? Chcesz wziąć udział w pierwszym filmie kręconym przez polskich internautów? Może właśnie na Ciebie czekamy?

Wyślij nam swoje CV z dwoma zdjęciami (sylwetka i twarz).

Kandydaci, których wybierzemy na podstawie przysłanych CV, zostaną zaproszeni na casting, który odbędzie się w Warszawie w siedzibie lookr.tv w terminie 10.03.-11.03
Uwaga: za udział w produkcji nie przewidujemy wynagrodzenia - chodzi o wspólną zabawę i możliwość zaistnienia w projekcie z ogromnym potencjałem - będzie Was można zobaczyć na Off Plus Camera!
Na zgłoszenia czekamy do 07.03.2011 do godziny 10.00 pod adresem [email protected]

Do wysłanej aplikacji prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych).”

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 292
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne