dietetyka Poznań

Cena:
840 zł
Lokalizacja:
Poznań

Kursy dietetyki w Poznaniu

1) Kurs dietetyki podstawowy - szkolenie zawodowe I stopnia

Kurs dietetyki podstawowy jest to szkolenie przeznaczone dla osób chcących zdobyć wiedzę z zakresu dietetyki. Kurs zawiera informacje dotyczące zasad zdrowego żywienia, wpływu różnorodnych składników odżywczych na organizm oraz planowania diety lekkostrawnej i odchudzającej. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje wewnętrzne zaświadczenie Akademii Dietetyki i zaświadczenie MEN.

Cena: 840 zł (brutto)

2) Kurs dietetyki zaawansowany – szkolenie zawodowe II stopnia

Kurs dietetyki zaawansowany – szkolenie rozszerzone z dietetyki ogólnej. Kursant w czasie zajęć zdobywa umiejętności w zakresie komponowania indywidualnych diet w różnych stanach chorobowych, oceny stanu zdrowia i wskaźników antropometrycznych pacjentów, dobierania programu spersonalizowanego programu treningowego i wsparcia psychologicznego podczas diety. Program obejmuje 60 godzin dydaktycznych realizowanych w trybie stacjonarnych podczas zajęć teoretycznych i praktycznych.

Cena: 840 zł (brutto)

O Akademii Dietetyki

Akademia dietetyki – specjalistyczna instytucja szkoleniowa działająca na rynku kursów edukacyjnych od ponad 7 lat. Bogata oferta obejmuje: kursy stacjonarne i internetowe, kursy na poziomie podstawowym, zaawansowanym i specjalistycznym. Przyznanie Akademii Dietetyki Akredytacji Kuratorium Oświaty umożliwia placówce wydawania zaświadczeń MEN ( Ministerstwa Edukacji Narodowej ) oraz dyplomów potwierdzających przygotowanie do zawodu dietetyka, honorowanych zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Unii Europejskiej.

Aktualne terminy kursów w Poznaniu:

http://www.akademiadietetyki.pl/poznan/
Akademia Dietetyki
61-807 Poznań ul. Święty Marcin 66/72
tel. 61 666 13 26
mail: [email protected]

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 92
26 Lut
14:48
20 Lis
10:01
26 Lut
14:47
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne