Dj na wesela Dj Grelik Trójmiasto

Cena:
1 zł
Lokalizacja:
Gdynia

Przed Tobą najważniejszy dzień w życiu? Chcesz aby Twoje wesele było niezapomnianą imprezą Szukasz DJ-a, który wsłucha się w Twoje potrzeby i uwzględni muzyczne gusta gości? Jeśli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco, powinieneś koniecznie zapoznać się z ofertą DJ-a Grelika!

DJ Grelik to ponad 20 lat doświadczenia na muzycznym rynku Trójmiasta i okolic. To także gwarancja profesjonalnej oprawy wesel i imprez okolicznościowych. Oprócz bogatego repertuaru utworów- od złotych przebojów po najnowsze hity, klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę wodzirejską.

Konkursy rodem z wiejskiej remizy, na myśl których każdy pąsowieje - to nie tutaj! DJ Grelik zapewnia dużo śmiechu i dobrą zabawę, ale na odpowiednim poziomie!

Weselna oferta obejmuje:

- oprawę muzyczną imprezy ( bogaty repertuar utworów z lat 50- tych, 70 - tych, 80 - tych, złote przeboje, najnowsze hity),
- profesjonalny sprzęt - (nagłośnienie, projektory laserowe, skanery, ruchome głowy, wytwornica dymu),
- obsługę wodzirejską - (zabawy, konkursy).

Co istotne dla Pary Młodej - DJ Grelik indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Dzięki umiejętności słuchania, spostrzegawczości i otwartości na sugestie, goście mogą bawić się przy muzyce wprost skrojonej na ich potrzeby.

Ze względu na duże zainteresowanie, firma poszerzyła swoją ofertę o usługi 3 dodatkowych DJ-ów- Jacka, Darka i Sylwestra, którzy dzięki swojej pasji i doświadczeniu uświetnią każde wesele!

Jeśli szukasz doświadczonego DJ-a na swoje wesele, chcesz przeżyć niezapomnianą imprezę, rozruszać nawet najbardziej powściągliwych gości- zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Przed podjęciem decyzji warto zapoznać się z dotychczasowymi rekomendacjami klientów, które znajdują się na stronie internetowej i fanpage-u firmy!

Zachęcamy do kontaktu:

http://www.dj3miasto.pl/
Tel.: 506 089 735
E-mail: [email protected]

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 45
5 Paź
08:50
5 Paź
08:51
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne