Dom wolnostojący z ziemią

Cena:
260 000 zł
Telefon:
509264377
Rodzaj:
Sprzedaż
Lokalizacja:
Kołobrzeg, Byszewo

Dom wielorodzinny zlokalizowany w gminie Siemyśl, 17km od Kołobrzegu.
Budynek wolnostojący, parterowy, składający się z 2 pokoi dziennych , 2 sypialni, dwóch kuchni, dwóch łazienek z wc oraz przedpokoju. Możliwość wydzielenia dwóch osobnych mieszkań.
Z tyłu posesji zlokalizowane są budynki gospodarcze.Teren wokół domu ogrodzony i zagospodarowany , trawnik, liczne nasadzenia - krzewy, iglaki, drzewa owocowe. Powierzchnia działki 1,17 ha, powierzchnia całkowita domu 200m.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY na mieszkanie w Kołobrzegu.

STANDARD WYKOŃCZENIA: podstawowy, budynek do kapitalnego remontu. Stolarka okienna PCV, ogrzewanie centralne, na podłodze panele i terakota, na ścianach częściowo tapety, w łazience glazura i terakota. Dom wybudowany w technologii tradycyjnej, murowany z cegły, istnieje możliwość nadbudowy zagospodarowania poddasza. Media / instalacje: prąd, woda z wodociągu gminnego, kanalizacja - sieć gminna.

LOKALIZACJA: niewielka wieś licząca kilkuset mieszkańców, zlokalizowana w gminie Siemyśl, 17 km od Kołobrzegu. Dojazd do drogi głównej drogą powiatową, brukowaną, ostatni odcinek utwardzona droga gruntowa. We wsi znajduje się kaplica, sklep, dwa przystanki autobusowe, z których można dojechać do Kołobrzegu i Rymania. Termin wydania nieruchomości do uzgodnienia.

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 255
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne