Drukarka fiskalna TRIO+ Subiekt GT

Cena:
3 321 zł
Telefon:
660371800
Lokalizacja:
Rzeszów

TRIO Drukarka nowych możliwości

TRIO to drukarka fiskalna , która łączy ze sobą sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Urządzenie w wersji podstawowej to propozycja dla Klientów ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie,oraz otwartych na nowe możliwości. Urządzenie może rozwijac się wraz z biznesem. W każdym momencie do drukarki można dodać dodatkowe opcje, takie jak uchwyt do tabletu, czy smartfona, umożliwiający stworzenie wyjątkowego systemu POS, moduł bluetooth, złacze RS232, czy wielonapięciową szufladę.

Wybrane funkcje: dowolna ilosc grafik- również w środku wydruków niefiskalnych, obsługa zaliczek, tryb off-line wyświetlania danych na wyświetlaczu klienta, wydruk kodów kreskowych i 2D, superformatka, otwarta faktura, NIP nabywcy na paragonie,monitoring transakcji, wersja biletowa


Stwórz wyjątkowy system POS

Trio to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu( 7'lub 10') na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwośc obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Dzięki temu klient może np. samodzielnie wprowadzić swoje dane w systemie lojalnościowym. Takie rozwiązanie to wygoda użytkowania i oszczędnośc miejsca ba stanowisku sprzedaży.

Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.
Subiekt GT jest kolejną wersją znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane technologie i rozwiązania biznesowe sprawiają, że Subiekt to najczęściej w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży.

Subiekt GT jest sprawnym i szybkim systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego.

Subiekt GT jest częścią linii InsERT GT, która zawiera również Rachmistrza GT – program do prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego, Rewizora GT – program do prowadzenia księgi handlowej, Gratyfikanta GT – system kadrowo-płacowy oraz Gestora GT – system zarządzania relacjami z klientami. Motor bazy danych zastosowany w programach linii InsERT GT to Microsoft SQL Server 2008 R2, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem. Wraz z kolejną wersjąSubiekt GT będzie w pełni zgodny z Microsoft SQL Server 2012.

DZIAŁAMY NA TERENIE PODKARPACIA!!!
DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA- ZADZWOŃ

W cenie urządzenia otrzymują Państwo GRATIS:
programowanie,
szkolenie,
fiskalizację,
zgłoszenie do Urzędu Skarbowego

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 138
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne