ELBLĄG - Biura do wynajęcia

Cena:
918 zł
Telefon:
570663383
Rodzaj:
Wynajem
Lokalizacja:
Elbląg

Posiadamy lokal biurowy o powierzchni 36,7 m², na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku należącym do ELKOP S.A. w ścisłym centrum Elbląga przy ulicy Grunwaldzkiej 2i w sąsiedztwie kompleksu handlowo - usługowego Elzam oraz Giełdy Elbląskiej. Lokal jest podzielony na dwa mniejsze pomieszczenia co umożliwia niezależną pracę kilku osobom.

Budynek został w całości wyremontowany w 2018 roku, posiada lokale biurowe o wysokim standardzie.

Stawka miesięcznego czynszu wynosi 30zł netto za 1m², ale dla przyszłych Najemców wprowadziliśmy promocyjną stawkę 25zł netto za 1m², przy podpisaniu umowy do 31.12.2018 na minimum 12 miesięcy - stawka obowiązuje przez rok trwania umowy. W stawce zawarta jest opłata za centralne ogrzewanie, wodę wraz z odprowadzeniem ścieków oraz udział Najemcy w kosztach utrzymania części wspólnych. Najemca uiszcza jedynie opłatę za energię elektryczną rozliczaną z podlicznika oraz we własnym zakresie podpisuje umowę z operatorem usług telekomunikacyjnych.

W celu zabezpieczenia ewentualnych ww. zobowiązań czynszowych, Najemca zobowiązany będzie do uiszczenia kaucji, na rzecz Wynajmującego, w wysokości 2 miesięcznego czynszu brutto.

Budynek położony jest w centrum Elbląga przy ulicy Grunwaldzkiej 2i - jednej z głównych arterii miasta. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo dworca PKP, PKS oraz pętli ZKM co umożliwia szybką i dogodną podróż w dowolne miejsce.

Do dyspozycji posiadamy również inne powierzchnie biurowe w tej lokalizacji znajdujące się na pierwszym oraz drugim piętrze ww. budynku, co umożliwia wynajęcie całej kondygnacji.
Na pierwszym piętrze posiadamy łącznie 5 lokali o powierzchniach od 39,49 m² do 41,52 m².
W przypadku drugiego piętra posiadamy 8 lokali o powierzchniach od 36,7 m² do 38,7 m².
Lokale posiadają instalację światłowodową oraz domofonową. Do dyspozycji naszych Klientów, zostały udostępnione aneksy kuchenne.

W razie pytań zachęcam do kontaktu pod numerami telefonów 570 663 383, 600 805 192 lub mailowo pod adresami [email protected], [email protected] .

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 49
5 Gru
08:37
6 Mar
16:08

Na te biura zawsze jest popyt

1 122 zł

Elbląg

©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne