Handlowiec - Szczecin

Lokalizacja:
Szczecin

Jako Hunters działamy na Polskim rynku od 25 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Gniezno

Obowiązki:
- Nawiązywanie nowych i utrzymywanie istniejących relacji z Klientami
- Profesjonalne doradztwo oferowanych usług (w szczególności w zakresie ochrony osób i mienia i usług sprzątania)
- Poszukiwanie i obsługa Kontrahentów
- Nadzór nad prawidłowym wdrożeniem usług
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Udział w akcjach marketingowych
- Realizacja założonych planów sprzedażowych

Wymagania:
- Umiejętność nawiązywania dobrych relacji z Klientem
- Min. 2- letnie doświadczenie w sprzedaży
- Wykształcenie min. Średnie
- Obsługa komputera
- Doskonała organizacja czasu pracy
- Prawo jazdy kat. B
- Dyspozycyjność

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Samodzielne stanowisko oraz niezbędne narzędzia pracy
- Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + systemy premiowe)

Prosimy o aplikowanie za pośrednictwem poniższego linka:
https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista-ds-Sprzedazy-Szczecin/4837-2880-25-e9a-2641.html

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Organizację HUNTERS (HUNTERS Sp. z o.o., Green HUNTERS Sp. z o.o. sp. k., Human HUNTERS Sp. z o.o. sp.k., Blue HUNTERS Sp. z o.o. sp. k, Zone HUNTERS Sp. z o.o. sp.k., z siedzibą przy ul. Bukowskiej 114 w Grodzisku Wielkopolskim, 62-065 wchodzących w skład Grupy Kapitałowej HUNTERS; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu realizacji procesu obecnej rekrutacji. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych poprawiania ich oraz żądania usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników Organizacji HUNTERS dostępne są na stronie: https://hunters.pl/o-firmie/rodo/”
W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez (HUNTERS Sp. z o.o., Green HUNTERS Sp. z o.o. sp. k., Human HUNTERS Sp. z o.o. sp.k., Blue HUNTERS Sp. z o.o. sp. k, Zone HUNTERS Sp. z o.o. sp.k., z siedzibą przy ul. Bukowskiej 114 w Grodzisku Wielkopolskim, 62-065 wchodzących w skład HUNTERS; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych poprawiania ich oraz żądania usunięcia. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga mojej wyraźnej zgody.”

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 61
19 Mar
07:55
2 Gru
17:45
18 Lut
14:35
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne