KARCHER-profesjonalne czyszczenie dywanów,wykładzin, kanap,foteli, krzeseł u klienta.

Lokalizacja:
Poznań

Pralnia dywanów - oferujemy profesjonalne czyszczenie dywanów w pralni, w krótkich terminach, najniższych cenach, zapewniamy własny transport - pow 10m2 GRATIS.
Naprawiamy, skracamy i obszywamy dywany.
Szybkie i skuteczne usuwanie wody, wilgoci z pomieszczeń; po zalaniach, pęknięciach rur z możliwością wynajęcia osuszacza.
Oferujemy czyszczenie odkurzaczem piorącym KARCHEREM u klienta; wykładzin, dywanów, tapicerek samochodowych, kanap, sof, foteli, krzeseł najskuteczniejszą metodą EKSTRAKCJI, czyli natryskiwania silnie skoncentrowanego środka czyszczącego i jednoczesnym odsysaniu go wraz z rozpuszczonym brudem, dzięki czemu czyszczona tkanina jest dogłębnie wyprana a czas schnięcia maksymalnie skrócony. Czyszczenie wnętrz samochodów wraz z deską rozdzielczą i bagażnikiem, samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów i tirów.
Sprzątanie piwnic, strychów i innych starych, opuszczonych pomieszczeń, wywóz starych mebli, sprzętu agd, rtv i ich utylizacja na gratowisku.
Gwarantujemy solidne wykonanie usługi w połączeniu z przystępnymi cenami; możliwość wykonania usługi w godzinach nocnych i dniach wolnych.
Zapraszamy.
TEL: 668624324.
e-mail: http://mailto:[email protected]
www.karcher-poznan.net.pl

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 322
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne