Kelner/ka do restauracji Hotelowej we Francji

Telefon:
564612294
Lokalizacja:
Elbląg, Grudziądz

Agencja Pośrednictwa Pracy Eurokontakt Projekt Serwis Sp.z o.o. lic 1109/1a/1b dla zagranicznego kontrahenta poszukuje pracowników na stanowisko: kelner /kelnerka

opis stanowiska:
Kelner/Kelnerka – Pracownik wykwalifikowany – Obowiązki: przygotowanie sali restauracyjnej, obsługa klientów restauracji (przyjmowanie zamówień, serwowanie posiłków), komunikacja z gośćmi i z zespołem kelnerów.
Wymagania:
Nienaganna prezencja, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja, odpowiedzialność i zmotywowanie do pracy, wiek od 25 do 40 lat, doświadczenie na podobnym stanowisku.
Prawo jazdy: nie wymagane

Zakwaterowanie:
Zapewnione przez Klienta w miejscu pracy. Mieszkanie pracownicze.
Zleceniobiorca uczestniczy w kosztach zakwaterowania w wysokości 150 euro miesięcznie pobierane z każdego wynagrodzenia.

Wynagrodzenie:
10 euro brutto/godzina

Umowa cywilno-prawna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres e-mail [email protected] , bądź kontakt telefoniczny pod numerem 56 46 12 294.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 20.08.97r. O Ochronie Danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 319
18 Mar
08:26
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne