KWATERY DLA PRACOWNIKÓW (w ok. Gdańska, drogi S7)

Cena:
17 zł
Telefon:
607 311 323
Lokalizacja:
Gdańsk

2 MIESZKANIA DLA PRACOWNIKÓW w miejscowości Drewnica (woj. pomorskie, powiat Nowy Dwór Gdański, gmina Stegna) - 4 km od drogi S7 (krajowej "Siódemki"), 32 km od centrum Gdańska, 16 km od Nowego Dworu Gdańskiego.

Mieszkania znajdują się w jednym budynku i do każdego z nich jest osobne wejście z zewnątrz. Na podwórku miejsce na zaparkowanie aut, teren ogrodzony.

Każde mieszkanie ma 90 m2: 3 umeblowane pokoje, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem (mieszkanie na piętrze ma 2 łazienki), internet.
Mieszkanie na piętrze ma 10 miejsc do spania, mieszkanie na parterze 7-8.

W cenie wynajmu zapewniamy czystą pościel (oczywiście wymienianą na świeżą co jakiś czas - kwestia uzgodnienia), środki czystości do naczyń, toalet itd...

CENA: 17-25 zł (osobo-doba)
Możliwość negocjacji ceny w przypadku długiego wynajmu.

KONTAKT:
tel: 607 311 323
e-mail: [email protected]

ADRES:
Drewnica
ul. Jaśminowa 8
..........................................................
kwatery pracownicze, noclegi dla pracowników, tanie noclegi, kwatery, noclegi, mieszkanie do wynajęcia dla pracowników, mieszkania dla pracowników, Gdańsk, w pobliżu Gdańska, niedaleko Gdańska, blisko Gdańska, noclegi dla firm, kwatery dla pracowników, dla pracowników, pokoje, pokoje dla pracowników, dla pracowników, droga s7, trasa s7, przy trasie s7, budowa drogi S7

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 139
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne