Masaż Lomi Lomi KIELCE

Cena:
150 zł
Telefon:
881649441
Lokalizacja:
Kielce, KIELCE

Masaż Lomi Lomi jest odskocznią od codziennych problemów, stresów i niepokojących myśli. Jest chwilą bycia we własnym ciele i otwarciem się na wszelkie zmiany w życiu. Lomi jest swego rodzaju sztuką „ cudownego dotyku”. Jest wspaniałym prezentem dla siebie i swojego ciała, a także dla kogoś bliskiego nam. Ten masaż jest esencją harmonii i miłości, to podróż w głąb siebie oraz uczta dla ciała i ducha. Brzmi egzotycznie, a jest na wyciągnięcie Twojej ręki...
Masaż Lomi Lomi Nui jest masażem całego ciała z wyłączeniem stref intymnych. Gdy pacjent leży na brzuchu ręcznik jest odpowiednio złożony, tak żeby zakrywał intymne części ciała z jednoczesną możliwością wykonywaniaruchu "podstawowego", który kończy się na pośladkach.
Najpierw wykonywany jest masaż pleców (połączony z masażem nóg), ponieważ właśnie tam najczęściej gromadzi się najwięcej napięć i stresu. W tradycji polinezyjskiej mówi się, że plecy odpowiadają przyszłości, są tym, czego nie widzimy. Z kolei przód ciała odpowiada przeszłości.
Pracując nad „przeszłością” Klient leży na plecach. Ma przykryte części intymne, jednak specyfika ruchu sprawia, że klatka piersiowa musi być odsłonięta. Jeśli ktoś sobie tego nie życzy, proszony jest o poinformowanie o tym masażystę przed rozpoczęciem sesji.
Przeważająca część masażu wykonywana jest przedramionami, a wszystkie ruchy połączone są z rytmem muzyki i tańcem.
Masażowi towarzyszy specjalnie dobrana muzyka, która zwiększa poczucie komfortu, skuteczność procesu i wprowadza miłą, harmonijną atmosferę.
Po masażu dobrze jest zarezerwować sobie odpowiednią ilość czasu tak, aby nie musieć się śpieszyć i napinać zrelaksowanych mięśni. Zalecamy poleżeć chwilę (czasami nawet dłuższą chwilę), ponieważ procesy zapoczątkowane w czasie sesji, po skończeniu zabiegu nadal trwają. Warto wykorzystać ten wolny czas, żeby się wyciszyć, skupić na sobie, obserwować swoje uczucia i odczucia płynące z ciała. Pozwala on również powoli wracać do świata „realnego”, bez nieprzyjemnego przejścia między światem relaksu a pędzącym światem zewnętrznym.
NIE WYKONUJE MASAŻU EROTYCZNEGO

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 528
©2018 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne