Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ełku

Lokalizacja:
Olsztyn, Ełk

Szanowni Państwo !
Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych usług pośrednictwa pracy w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP przy ul. Mickiewicza 15 (pok. nr 9 na I p. – wejście przy Orbisie). Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 :45 do 15 :45.
Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Ełku istnieje od 2009 roku. Nasza działalność skupia się przede wszystkim na dobru młodzieży, a więc również na oferowaniu jej możliwości zarobkowania. Naszym zadaniem jest znalezienie odpowiedniego pracownika w oparciu o zgłoszone przez Państwa oczekiwane kwalifikacje i predyspozycje poszukiwanego kandydata.
Zgłoszenie zapotrzebowania na pracownika nie wymaga żadnych formalności. Można to zrobić drogą elektroniczną ([email protected]), na miejscu u pośrednika pracy, czy też zgłosić ofertę telefonicznie lub faksem (87/610-12-63). Nie są potrzebne żadne kopie dokumentów firmy !
Zachęcamy do skorzystania z możliwości, jakie daje Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w docieraniu zwłaszcza do młodzieży uczącej się, nie zarejestrowanej w Urzędzie Pracy, ale nie tylko. Mile widziane będą wszelkie oferty pracy – zarówno dorywczej, krótkoterminowej, sezonowej (np. umowa-zlecenie), jak również stałej (np. dla absolwentów czy studentów pobierających naukę w systemie zaocznym).
Potrzebujesz opiekunki do dziecka ? Nie musisz dawać płatnych ogłoszeń ! Zgłoszone do nas oferty pracy umieszczamy za darmo na naszej stronie internetowe. Formalności pozostawiamy zainteresowanym stronom. Ponadto informujemy, że korzystanie z naszych usług nie koliduje w żaden sposób z jednoczesnym umieszczaniem ofert pracy w mediach czy zgłaszaniem jej w Urzędzie Pracy, a nawet korzystaniem z różnych form refundacji.
Zapewniamy o naszej staranności w dobieraniu kierowanych do Państwa kandydatów. Pragniemy również poinformować o możliwości zorganizowania w naszej placówce giełdy pracy w celu przeprowadzenia wygodnej i efektywnej rekrutacji.
Zapraszamy do współpracy !

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 673
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne