Najtańsza pomoc w pisaniu pracy dyplomowej licencjackiej magisterskiej inżynierskiej zaliczeniowej

Cena:
1 zł
Lokalizacja:
Bełchatów

Oferuję pomoc w pisaniu prac licencjackich, inżynierskich, zaliczeniowych i innych dotyczących zagadnień związanych z zarządzaniem, logistyką, bhp. pedagogiką, finansami, rachunkowością, ekonomią, informatyką i pokrewnymi. Przygotuję plan pracy, część opisową i projektową, konieczne do realizacji badań materiały - zarówno kompleksowo jak i etapami w harmonogramie zależnym od konsultacji z promotorem. Współpraca z legalnie funkcjonującą firmą. Przed przystąpieniem do pracy na życzenie spisujemy umowę. Cena dostosowana jest do jakości pracy, jaką zażyczy sobie klient. Przed pierwszym kontaktem proszę Zlecających o przygotowanie następujących danych:
- tematu pracy wraz z określeniem terminu jej realizacji,
- zakresu problemów w jakich potrzebna jest pomoc: konsultacje, korepetycje, wzorzec, wsparcie podczas całego okresu samodzielnego tworzenia opracowania, zakup profesjonalnego kursu multimedialnego pisania prac dyplomowych,
- informacji o stopniu zaawansowania prac, jeżeli praca została już rozpoczęta,
- informacji o ewentualnych wymaganiach dodatkowych oraz standardach formalnych i edytorskich,
i przesłanie ich wraz z wiadomością na podany w ogłoszeniu mail. W temacie maila proszę podać: "Biuro - konsultacje". Odpowiedź wysyłam najczęściej jeszcze tego samego dnia.
Zapraszam zainteresowanych profesjonalną pomocą.

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 68
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne