Opieka przy osobie starszej – praca legalna

Cena:
1 zł
Telefon:
795998761
Lokalizacja:
Wąbrzeźno

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: gmina Grafschaft (25 km od Bonn)

Opis zlecenia:
Pani Elsa ma 90 lat (168 cm, 75 kg) jest prawostronnie sparaliżowana i inkontynentna. Niedosłyszy, ma problemy z nadciśnieniem oraz cierpi na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Przyjmuje leki nasenne. Podopieczna bywa czasem rozkojarzona, jednak ma ściśle określony tryb dnia - wstaje około 9.00, zaś kładzie się spać około 19.00. Porusza się na wózku inwalidzkim.

Warunki mieszkaniowe:
Podopieczna mieszka z rodziną w domu jednorodzinnym. Synowa pani Elsy jest pielęgniarką, zatem wykonuje wszelkie dodatkowe czynności medyczne. Opiekunka ma własny pokój na piętrze, gdzie zamieszkuje także podopieczna, dzieli z nią również łazienkę. Zapewniony jest dostęp do mediów (telewizja i internet).

Obowiązki opiekuna:
- dbanie o porządek w pomieszczeniu, które zamieszkuje oraz w pokoju podopiecznej,
- pomoc w higienie i ubieraniu,
- pomoc w jedzeniu,
- transferowanie podopiecznej z łóżka na wózek i odwrotnie.

Wymagania:
- min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- gotowość do transferowania podopiecznego.

Zapewniamy:
- stawka 1300 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na [email protected] albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści:6827 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Bydgoszczy
Ul. Jagiellońska 12/4
www.opiekunka.gowork.pl

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 57
17 Paź
16:05
10 Maj
16:03
16 Paź
15:00