Opiekunka- legalnie- Niemcy

Cena:
6 000 zł
Telefon:
74 853 70 54
Lokalizacja:
Wałbrzych

Firma WORK & CARE oferuje legalną pracę w Niemczech. Powstała w 2007 roku z myślą o osobach pragnących podjąć zatrudnienie w charakterze opiekunek, opiekunów, pielęgniarek, które gotowe są podjąć się trudu opieki nad osobami starszymi, wymagającymi pomocy osób kompetentnych.
Poszukujemy opiekunów, którzy potrafią, a przede wszystkim chcą zaangażować się w pomoc i opiekę nad ludźmi starszymi. Z chęcią zatrudnimy osoby, które rozumieją ból drugiego człowieka i w każdej sytuacji są gotowe podać mu pomocną dłoń.
Mile widziane cechy to: łagodne usposobienie, komunikatywność, gotowość do wysłuchania swojego podopiecznego ze zrozumieniem i obdarowania go ciepłym uśmiechem oraz znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację z osobą wymagającą opieki.
Mając na uwadze dobro naszych klientów oraz zatrudnianych opiekunów bardzo kompetentnie i starannie podchodzimy do naszej pracy!
ZAPEWNIAMY:
umowę zlecenie(składki ZUS od 4443 zł brutto ), premie świąteczne, zakwaterowanie, wyżywienie oraz pokrywamy koszty podróży.
Poza granicami naszego kraju zapewniamy opiekę naszych koordynatorów.
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza osobowego: www.work-care.pl
WORK & CARE
ul.Wałbrzyska 8
58-100 Świdnica
Tel.: 74 853 70 54
E-Mail: [email protected]
www.work-care.pl

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 747
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne