Pan Bruno szuka doświadczonej Opiekunki

Cena:
5 500 zł
Telefon:
530611659
Lokalizacja:
Piła

Nasz podopieczny:
Pan choruje na demencję, przez co jest trochę rozkojarzony oraz ma problemy z pamięcią. Senior przerzedł udar, ma problemy z poruszaniem się, korzysta z wózka inwalidzkiego i chodzika. W związku z inkontynencją, podopieczny założony ma stały cewnik. 
Obowiązki:

Pomoc przy utrzymaniu higieny ciała, głównie kąpielach oraz czynnościach toaletowych, pomoc w ubieraniu a także wstawanie do podopiecznego w nocy, opróżnianie woreczka na mocz.  Dodatkowo opiekunka musi być przygotowana na konieczność prowadzenia samochodu na terenie Niemiec. 

Wymagania:

Warunkami koniecznymi, które musi spełniać kandydatka na opiekunkę są: znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum dobrym, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w opiece nad osobami chorymi i starszymi.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości nawet do 1500 euro netto miesięcznie.
Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na [email protected]  albo wysłanie SMS na numer: 530611659 o treści: 7197 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Poznaniu
Ul. Święty Marcin 66/72, piętro 11
www.opiekunka.gowork.pl

Wyślij wiadomość   |    Zgłoś Nadużycie  |    Edytuj  |    Wyświetlenia: 136
©2019 Bazaro - Darmowe ogłoszenia lokalne